Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti szoktátok egyedül hagyni a...

Ti szoktátok egyedül hagyni a gyereketeket?

Figyelt kérdés

Ha igen, mennyi időre és mennyi időset?

Nekem mostanában több ilyen élményem is volt, hogy ismerős anyukák otthon hagytak a gyereküket, mert éppen alszik, amíg ők kiszaladtak ügyet intézni, vásárolni. Volt, aki az 5 éves kislányát hagyta az autóban, mert az nem akart kiszállni.

Nekem ezektől feláll a hátamon a szőr, de lehet, csak én vagyok túl parás.


2018. jún. 5. 00:24
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
19-es, na igen, kabe ez a szitu, ilyen is van, hogy amíg a kicsi alszik, a naggyal elmegy az oviba kocsival. Ti szólnátok, hogy nem jó ötlet?
2018. jún. 5. 18:49
 22/24 anonim ***** válasza:
Esetleg finoman rákérdezhetsz, hogy nem félti-e?
2018. jún. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

8 éves kislanyom néha itthon marad,boltba szaladok el,vagy a vedonohoz!

Olyan büszke olyankor magára,hogy itthon merem hagyni!

Úgy soha nem mennék el,hogy ő alszik,mindig szólni kell nekik, szerintem!

Megbizok benne, tudja,hogy mi a teendő baj esetén!

2018. jún. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

6 os vagyok.

Nem 10 perces boltba futasrol volt szo,hanem tobb oras nagybevasarlasrol,ami autoval fel oras ut.

Ennyi idore nem hagynam egyedul a 2 nagyfiam az occsukkel.

Eleg akaratos,hisztis,on es neha kozveszelyes kategoria aranyom...

Ne adj isten elesik,beveri a fejet(heti szinten elofordul) a nagyok megijednek.neha annyira belehergeli magat a hisztibe,hogy fel kell mosdatni,mert elfelejt levegot venni(sajnos meg nem notte ki).

a ket nagynak valami lekoti a figyelmet, a kicsi meg kimegy az erkelyre....8.on lakunk.

Nem azert mert remeket latok,de meg engem is probara tesz neha a dolgaival.na meg ha esetleg bekakil...hat varhatnam,hogy a 11 eves fiam tisztaba tegye 😂😂

A nagyok sokkal nyugodtabb,kezelhetobb gyerekek voltak pici koruktol.

Anyosom anno ott hagyta a 10 eves nagylanyra a hugukat egesz pici koratol.

Neki kellett etetni,pelenkazni,mindent.

Nagyon rossz elmenykent maradt meg benne.mindig felt,hogy valami tortenik,es majd o lesz a rossz.ment volna jatszani,de nem tudott mert epp etetnie kellett a hugat es ilyenek.

2018. jún. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!