Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hagyjam itthon anyukámmal a...

Hagyjam itthon anyukámmal a babát? Olyankor már lehet mással, nem?

Figyelt kérdés

Jövő februárban folytatom az egyetemet, viszont emiatt heti 3-4 napot anyukám lesz a babával. A pici most 11 hetes. Anyukámat ismeri, jó a kapcsolatunk és nem az a típus, aki direkt máshogy csinál mindent a baba körül, mint ahogy azt én szeretném, vagy ahogy mondom. Rengeteget segít, valószínűleg azért is, mert nem dolgozik, tehát nem az van, hogy még munka után kell a picivel foglalkoznia.


Anyukám nagyon amellett van, hogy ez így jó lesz, működni fog, de nekem vannak kétségeim... Tudom, butaság, de mi lesz, ha nem engem fog az anyukájának gondolni? Vagy egy közel 1 éves baba ezt már jobban viseli, nem? J


2018. jún. 5. 09:52
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
40. 55 éves nagymama vagyok
2018. jún. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!