Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Artúrnak akarom elnevezni a...

Artúrnak akarom elnevezni a fiam, ez ciki név?

Figyelt kérdés
nagyon tetszik ez a név, igazából az egyetlen férfinév, ami bejön, szerintem hihtetlenül gyönyörű. férjem nincs, de a barátaimnak nem tetszik, szerintük mindenki csúfolni fogja a fiamat ezért a névért. nem érdekelne a véleményük, de azt én se akarom, hogy emiatt cikizzék.
2007. dec. 1. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Mindenki úgy nevezi el a gyermekét,ahogyan szeetné.

Mondjuk én sem hívnám így a fiamat.Viszont a becézése:Arti,az jól hangzik.Még az segíthetne dönteni,hogy mi lessz a vezeték neve.Valószínü,hogy jól fog egybe csengeni.

Egyébként meg ne hallgass senkire,ez teljesen a TE döntésed.

33hetes kismama.

2007. dec. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked ez tetszik,akkor hívd így!:)

A gyerekeknek nem kell indok,hogy csúfoljanak valakit.

Ha nem a neve,akkor más miatt.

Sok boldogságot!:)

2007. dec. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik, miért ne nevezhetnéd így? A vezetéknév is számít persze, jól kell hangoznia együtt. Mi két keresztnevet is adtunk mindkét gyereknek, később választhatnak, ha nagyon akarnak.
2007. dec. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass a barátaidra, az Artúr igenis nagyszerű név, szép történelmi háttérrel.
2007. dec. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem van ilyen ismerősöm akinek így hívják a fiát,most kb2 éves.Szerintem nagyon különleges név és egyáltalán nem ciki.Azért arra figyelj,hogy a vezetéknevéhez passzoljon.
2007. dec. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
nem csunya nev de ha pl rudinak fogjak szolitani az tenyleg ciki.en olasszal hazasodtam es mikor a nevvalasztas volt olyat akartam ami magyarul is meg olaszul is ugyanugy van,alex lett.mert az enzo nem tetszett nekem se,olyan oreges nev.az artur nem tudom kicsit fura de nem rossz.ha neked ez tetszik add ezt.van aki ennel sokkal cikibb nevet ad(mano napsugar eszmeralda .....)nekem tetszik egyebkent az akos es viktor nevek is mert nem nagyon becezik es nekem jobban tetszenek az olyan rovid jol hangzo markans fiunevek.de van a neten is nevkereso miert nem nezel meg korul a vezetek nevvel hatha talalsz olyat ami jobb ha ketsegeid vannak?de egyebkentneked kell eldonteni hogy hivod.add ezt de ne hivd rudinak mert az durva.es ha csufolni akarjak csufolni is fogjak ha nem a neve miatt akkor majd masert,es o is fog csufolni mas gyerekeket,de majd elmulik.
2007. dec. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki! Szerintem nagyon szép név... Én 2 Artúrt is ismerek, az egyik az unokatesóm, ő 6 éves, és nem csúfolja senki, a pasim pedig 16, és őt sem csúfolták soha. Egyébként minden nevet lehet csúfolni, ez nem ezen fog múlni :)
2008. ápr. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát ő...Az Artúrt Artúró szartúrónak szokták csúfolni....

Esetleg más nem tetszik? Például Alfréd? Armand?

2009. aug. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!