Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babával hogyan...

3 hónapos babával hogyan kivitekezhető egy esküvőre menetel?

Figyelt kérdés

3 hónapos lesz a babám szept. elején. Akkor lesz a családban a férjem kereszttesvérének az esküvője. A család ragaszkodik hozzá hogy elmenjünk. Így is mindig megjegyzést tesznek hogy nem megyünk a fiammal családi programokra (sütögetés, szülinapozás, ebédek strand stb)

Én úgy gonfoltam tiszteletből elmegyek de nem tudom a kicsi hogy bírja, meddig tudunk maradni. Mert szerintem éjfél max erre mondja anyósom hogy nem lesz baja a kicsinek alszik nyugodtan és hogy nem illik olyan korán elmenni. Illetve iszisz a kicsi a cumisüvegre nen igazán szeretném rászoktatni mert akk nem fog cicizni tovább vagy okozhaz gondot meg amikor 1x próbáltam nem nagyon evett belőle. Így a szoptatással is számolni kell. Én szeretek szoptatni,jól is szopizik a kicsi így ezt nem rontanám el azzal h más etesse meg. Volt más is esküvőn ilyen pici babával? Hogy zajlott az egész? Mire számítsak?

Kissé unom a család beleszólását mert ha sír vagy ordít a pici nem fogok ott táncolni hajnalig.

Előre is köszi a válaszokat!



2018. aug. 9. 20:23
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Èn is úgy gondoltam hogy elmegyünk meglátjuk hogy "bírja" ha sír nagyon meg látom hogy nem bírja a hangzavart eljövünk de ha nincs nagy gond vele akkor is vacsi után lelépek vele. Sajna 20 percnyi autóút a lagzi helyszíne (szabadtéri lesz az egész) így nem lesz közel anyumat meg nem ugraszhatom mert nem hívták meg hülyén venné ki magát ha ő ott lenne illetve anyós megharagudna mert szerinte a gyerekre bárki tud vigyázni az ottlévő családtagok közül.
2018. aug. 10. 12:53
 12/15 anonim ***** válasza:
15%

Én mennék NÉLKÜLE.


A szertartásra 100%, aztán a lagziban meg nem maradnék (szoptatás miatt).


De ő nem való oda.

2018. aug. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
12-es komment: Nyilván a te döntésed, hogy hogy mész el. De NE FÉLJ AZ ANYÓSODTÓL! Az anyósod nem a főnököd, még csak nem is az anyád. Ha megharagszik, az legyen az ő baja. Ne képzeld magadat gyereknek hozzá képest. Ne ő uralja a családot mint egy királynő!
2018. aug. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
76%
Mi a jó istent kell félni anyóstól? A főnököd?? Én egyszer megmondtam a sajátomnak, mikor kezdte ugyanezeket... hogy így illik, úgy illik...hogy ez a legnagyobb baj, hogy mindenki másokkal foglalkozik, nem saját magával. Mikor meg kezdte, hogy majd meglátom, ha én is... blabla. Mondtam, hogy biztos nem, mert nem úgy gondolom és hul.e lennék saját magam életét megnehezíteni.. Utána sem akart leállni ekkor megmondtam, hogy mivel felnőtt vagyok ezért SENKI nem mondhatja meg, hogy ÉN mit csináljak!! Próbáld ki :D
2018. aug. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
3 hós a kisfiam. Most voltunk a férjem nővérének esküvőjén. A polgári szertartásra elmentünk aztán irány haza. Apa maradt, én pedig visszamentem fürdetés, etetés altatás után. Anyukám vigyázott addig a picurra. Szerencsére 10 percre volt a lagzi, így megbeszéltük, hogy ha nyöszörög rögtön telefonál. Én csak a férjem miatt mentem vissza (pedig nem várta el), de egy percre sem tudtam elengedni magam. Folyton a telefont nézegettem. Ha nem akarsz, ne menj. A férjednek kellene helyre raknia az anyját. Most ne hagyd, hogy a fejedre nőljön.
2018. aug. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!