Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi legyen a kistesó neve?

Mi legyen a kistesó neve?

Figyelt kérdés

“Nagytesó” Botond, 2éves lesz mikor várhatóan érkezik a picur. Ez 2 hónap múlva lesz, de a fiúnév en még mindig nem jutottunk dűlőre. Nem tudjuk a baba nemét, lány nevünk már van!

Viszont ha esetleg öcsi lesz, az alábbiak jelenleg amik férjemmel kb. tetszenek: Viktor (nekem ez 10/10, csak már van a családban-bár olyan akivel évente 1* ha találkozunk, férjem féltestvérének a felnőtt fia-ezért a férjem nem akarja), Ármin (csak ezt valahogy a Botond mellé túl cifrának találom v hogy mondjam...olyan 10/8), Márk (elég sok unszimpi Márkot ismerünk ezért kb 10/7), Zsombor (tetszik de elég gyakori felénk és ha külföldre sodorná az élet nem tudom hogy mondanák ki a nevét...kb 10/7 ez is)

Vezetéknevünk Sallai. A rokonságot nem vonjuk bele mert olyanokat tudnak mondani h feláll a szőr a hátunkon és erőszakoskodnak...De kivancsi lennek masok velemenyere! Ha van egyeb otletetek azt is varom!



2018. szept. 14. 15:55
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Dávid, Viktor, Kristóf, Márk, Richárd

Nekem ezek tetszenek (3 lánnyal a hajamra kenhetem 😂😂😂)

2018. szept. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Köszi! :) várok még véleményeket! :)

10es-érdekes én abszolút el tudok vonatkoztatni-egy ismerős fia Gordon és soha nem a Bajnai jut róla eszembe pedig ritka név (egyébként nem is rossz)

2018. szept. 14. 18:28
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Barnabás
2018. szept. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

"Koszi az eddigieket! Tetszik a Viktor a férjemnek nagyon is-csak a rokon miatt nem adná. Szerintetek is gáz lenne családon belül 2 egyező név?"

Ha nem Sallai az ő neve is, mármint a férjed unokaöccsének, akkor én adnám. Nekem tetszik a Viktor. A másik amire még küldök egy szavazatot, az az Ármin.

2018. szept. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
A Viktor kifejezetten tetszik nekem is,és szerintem semmi probléma vele,hogy van már a családban egy...pláne így,hogy évente egyszer HA találkoztok vele. Az Ármint az ismerősi körömben nagyon felkapták, nekem semleges ez a név. A Márk alapvetően tetszik,de ugyanaz a problémám , mint neked... túl sok ellenszenveset ismerek. A Zsombor egyáltalán nem tetszik. Esetleg Barnabás, Krisztián,Vince,Vencel,Zente?
2018. szept. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

A ti neveitek körül a Viktor tetszik legjobban.

Az èn mostani favorit fiùneveim: Lénárd, Zente, Kende, Illés ès Àbel. Az Illès kivètelèvel mind menne a vezetèknevetekhez. 😉

2018. szept. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Köszi, jókat írtatok, a Barnabás és a Lénárd tetszenek nekem is! :) Viszont vhogy a Viktor akkor is favorit...:)
2018. szept. 14. 22:11
 18/29 anonim ***** válasza:
86%
Akkor legyen Viktor. Ha annyira ehhez húz a szíved, akkor érdemes ezt választanod :)
2018. szept. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
55%
Zsolt, Sándor, Andor, Péter, Edmond, József, Miklós, Mihály, Tivadar, Richárd, Máté, Gábor, Dénes, Roland, Iván, Károly, Kálmán, Erik, Kornél, István, Adrián, Dániel, Dávid, Jenő, Vencel, Márton, Marcel, László, Lázár, Ádám, Hunor, Balázs, Gáspár, Menyhért, Boldizsár, Bertalan, Norbert, Alajos, Bálint, Bercel, Imre, Csanád, Csaba, Csongor, Henrik, Lénárd, Rezső, Rudolf, Tihamér, Bence, Ágoston, Teodor, Zénó, Zétény, Zalán, Nimród, Ádin, Gedeon, Lipót, Árpád, Sebestyén, Vince, Regő, Armand, Antal, Arnold, Mikes, Ferenc, Medárd, Nándor
2018. szept. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Rómeó,Rupert,Kelemen,Albert
2018. szept. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!