Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megsertodott, mert nem engedte...

Megsertodott, mert nem engedtem babalatogatoba. Jogosan?

Figyelt kérdés
Az unokatesom mult heten at szeretett volna jonni a parjaval babanezobe (8 hetes).. Elutaztak hozzank (5 oras tomegkozlekedessel) es a vonaton kozolte, hogy amugy egesz ejszaka hanytak, de nem betegek, nyugodjak meg.. ekkor elpattant nalam valami es kozoltem veluk, hogy be nem tehetik a labukat hozzank! Termeszetesen az egesz csaladjuk es ok is azota is haborognak es beallitanak engem fogonoszkent, aki elcsalta oket kulfoldre (Ausztria) es cserben hagyta oket.. Nem tudom mit gondoljak, valahogy senki nem all mellem, kiveve a ferjem es a szuleink. Mi a velemenyetek, az en fejemmel van a hiba? Felajanlottam meg akkor nekik, hogy fizetem a szallasukat, de nem fogadtak el semmit.
2018. szept. 24. 20:24
1 2
 11/13 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Helyes sorrend: Figyelj Manci, Bélával egész éjjel hánytunk, szerintem a Juliska néni 4 napos tejszínes gombája miatt.. de ki tudja...mi legyen? - Hát Icukám, várjunk akkor 1-2 napot, h biztos, h nem vírus- e, féltem a babát.- Rendben Aranyom!- Jobbulást Bogaram, várunk, amint jól vagytok!
2018. szept. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
53%

Az anyai oszton tud ilyeneket kihozni az emberbol, de majd utolag meglatod h sajnos nem volt jogos. 2 honapos gyereked van, tudod mi fog tortenni ha elkap egy virust? ...Elviszed orvoshoz es 1 heten belul meggyogyul.

Megjegyzem nalunk karacsonykor mindenki beteg volt, de nyilvan nem mondhattam h takarodjatok haza. Volt hanyasos, hasmeneses gyomorrontas en pedig tuszos mandulagyulladassal vergodtem. Par honapos es tapszeres babam pedig nem kapott el semmit! 2 evesen volt eloszor beteg. Azota bolcsis es sajnos gyakrabban elkap dolgokat, de errol fog szolni a gyerekkor. Nem kell vitrinben tartani a gyereket.

2018. szept. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
43%
10, én gyomorrontás és vírus esetén is tök ugyanúgy vagyok: émelygés, gyengeség és hasmenés/hányás. Ne jelents ki nem egzakt dolgokat full határozottsággal mert az ember nem robot, nem lehet a sémáidat mibdenkire ráhúzni.
2018. szept. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!