Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg ennyire amatőr vagyok?...

Tényleg ennyire amatőr vagyok? 4 hónapos fiamat sikerült leszoktatni a pólyáról és az ölben alvásról, azonban sajna rászokott a cicin való elalvásra. A napirendünk is teljen felborult. Hogyan szoktassam le? Teljesen elment az önbizalmam.

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 19:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem is szerencsém volt, nem hasfájós a babám. Ha az lenne biztos másképp lenne és megértem ha akkor ölben, vagy cicin alszik. Nekem a kislányom ahogy leteszem az ágyba 5 perc után alszik, én az első naptól ahogy hazahoztuk így szoktattam, és neki is jó és nekem is. 1hónapos korától nyugodtan átalussza az éjszakát és nevetve ébred. Nekem az a véleményem ha nincs semmilyen gond aludjon el magától.
2010. jún. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
az én fiam is hasfájós volt,tehát ölben volt sokat.most már lassan 7 hónapos,este mindig cicin alszik el,nappal nem.lehet egyébként kicsit "edzeni",tanítani az önálló elalvást.nagyjából ilyen idős volt,mikor nappal beraktam az ágyba és simogattam,meg énekeltem neki,míg elaludt.nem mondom,nem mindig ment,de most már ott tartunk,hogy nappal szinte mindig sikerül egyedül elaludnia.pl most is álmos volt,beraktam az ágyba.nyekergett egy kicsit,mert hát jobb ölben.de van bent egy pár játék,azt pakolgatta,nézett kifelé,majd elcsendesedett és elaludt.nekünk a cumi is nagyon sokat segített,azzal alszik el.egyébként még pici,örülj,míg ölben van.
2010. jún. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!