Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 nagyon erős pozitiv tesztet...

2 nagyon erős pozitiv tesztet csinaltam, ma reggel dokinal is voltam 3 mm petezsak latszodik fe meg nincs szivhang semmi 2 het mulva kell visszamennem. Biztosra vehetem a terhesseget?

Figyelt kérdés
2018. nov. 2. 11:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
81%
Pozitiv teszt utan is leteheted miért kell ahhoz doki? Ja, hogy ha mégse vagy terhes, akkor tudod még szivni?
2018. nov. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
23%
Éééés megérkeztek a "szuperanyák", akik lenéznek mindent, és mindenkit. Annyira tökéletes az életük, hogy ide járnak levezetni a feszkót. :)
2018. nov. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Hogy miképp alakul, azt persze nem lehet tudni, de most biztosan terhes vagy.
2018. nov. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
23%
Minden normalis ember elkepedne szerintem ezen a kerdesen, nem kell ahhoz szuperanyanak lenni. Hogy lehet ugy hodolni barmilyen karos szenvedelynek h kozben varod a szivhangot? Es ezek szerint emogott van egy ferfi is aki hagyja az egeszet. Szep, szep.
2018. nov. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
55%
Úgy, hogy a terhesség korai szakaszában nem jutnak át a káros anyagok a babához. Nem én mondom, hanem az orvostudomány.
2018. nov. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
67%

Vedd biztosra, aztán ha esetleg mégsem marad meg a terhesség, akkor újrakezdheted a káros szenvedélyedet ha akarod.

Én mind a két babánál pozitívat teszteltem egy nap késés után és letettem a cigit, még mielőtt dokihoz mentem volna.

Persze, szerencsésebb évekkel előtte letenni de azért nem megy ez mindenkinek olyan könnyen. Amikor ott a baba akkor már nincs más opció. (Legalábbis számomra.)

2018. nov. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%

"Nem jutnak at a karos anyagok"- aha, de ha esetleg megis, az "orvostudomany" nem fogja levenni a valladrol a felelosseget. Vagy majd mesz reklamalni a kamarahoz, hogy he azt mondtatok nyugodtan cigizhetek?

De felolunk aztan azt csinalsz amit akarsz. Engem nem erdekel egy vadidegen gyerekenek az egeszsege, ez csakis a te lelkiismeretedre van bizva.

2018. nov. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
6%

"Úgy, hogy a terhesség korai szakaszában nem jutnak át a káros anyagok a babához. Nem én mondom, hanem az orvostudomány."


És szerinted mi számít korai szakasznak? Elárulom, hogy ezesetben max a beágyazódásig beszélhetünk róla, hogy nem jutnak át a káros anyagok. De miután már a teszt is kimutatta a terhességet, így már megtörtént a beágyazódás és a gyerek masszívan szívja amit az anyja.

Arról nem beszélve, hogy nem annyira egészségesek az elvonási tünetek sem terhesség alatt. Nem véletlen, hogy a csapból is az folyik, hogy már a baba tervezésekor fel kell hagyni minden káros szokással.

2018. nov. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Én sem mondtam, hogy ideális lenne terhesen cigizni, vagy inni. De nem kell így nekiesni a Kérdezőnek, mintha ti lennétek az atyaúristen glóriával.
2018. nov. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
29%
Aha, csak ugy latszik sem a parja, sem az atyauristen gloriaval nem szolt ra, hogy veszelyezteti a gyereket. Igy meg talan picit eszbe kap. Ha csak 0,5% esely van arra h karosodik a magzat, vagy a karos szenvedely miatt kovetkezik be veteles, akkor maris megeri felhagyni vele, nem?
2018. nov. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!