Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hónapos babával elmehetünk...

Egy hónapos babával elmehetünk egy esküvőre?

Figyelt kérdés

A szertartásta szeretnék menni, babakocsival mennénk, betolnám, felhetnek, ha nem kényelmes neki, kinegyünk, gratulálunk.

Utána egy 50 fős vacsora lesz, oda úgy gondoltam, hogy egy fél órára bemennénk, ha épp alszik, vagy jól bírja. Ti mit gondoltok? Ez egy reális elképzelés?



2018. nov. 2. 14:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Megvalósítható, de én inkább csak az ajtóig tolnám, hogy első nyikkra ki tudd tolni. Nagyon zavaró, ha pont szertartás közben zendít rá.


A vacsora nyüzsijét már pont kevésbé zavarja meg egy síró csecsemő.

2018. nov. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%
Egy hónaposan annyira fejletlen az immunrendszere, hogy én nem venném, mert sok ember közt sok és változatos (akár lappangó) betegséget elkaphat, amit te meg sem érzel, de neki komoly kihívás lenne felgyógyulni belőle.
2018. nov. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Egy hónaposan még alig van pár oltása, nincs immunrendszere, nyilván mindenki meg akarja majd simogatni meg puszilni, millió ember lesz ott, simán elkaphat akár mit. Másrészt meg eléggáz lenne, ha pont a szertartás közben kezdene el nagyon hangosan bőgni, és ezzel tönkre tenné a pár nagy napját. Vagy menjetek ketten a pároddal amíg valaki vigyáz a babára, vagy menjen az egyikőtök, vagy ne menjetek. De a gyereket ne vigyétek. Se a gyereknek se a házasodó párnak nem lesz jó.
2018. nov. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
Én nem vinnék egy hónapos babát 50 ember közé.
2018. nov. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
Nem mennek el.
2018. nov. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
56%

Nem vinném

Anyukámra vagy valakire bîznám a szertartás idejére


Ennyi ember közé nem


Mikor szültèl?

2018. nov. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem kint tologatni, amíg a másikótok bemegy és utána felváltva gratulálni lehet, szép gesztus, de a bulira inkább ne vigyétek, mert még nagyon kicsi, vagy szintén menjen csak az egyikőtök, ha megoldható és szeretne/ragaszkodnak hozzá.
2018. nov. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%

100 százalék, hogy nem mennék el babával.

A fertőzésveszély miatt sem, illetve én ha valahová elmegyek, akkor szeretem magam jól érezni, illetve nyilván mások is szeretnék magukat jól érezni. Nos, valljuk be őszintén ez egy 1 hónapos babával nem fog menni.

2018. nov. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
32%

Egy hónapossal sokkal egyszerűbb, mint nagyobb gyerekkel. Kendőben magamra kötöttem őket, és akár ágyút is elsüthettek mellettük. Átaludták az évzárót, néptáncos fellépést, kirándulást, kb. bármit. Arra figyelj, hogy nagy zaj azért ne legyen, nyilván nem a hangfal elé fogsz állni.

Kendőben senki se macerálja, nem tudja fogdosni.

2018. nov. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%

A pár érdekében kérlek hogy ne.

Nem tudom milyen rokonságban álltok deha közeli akkor azért légy tekintettel arra hogy jó eséllyel egyszer lesz ilyen ceremónia az életükben, ha távoli rokon akkor pedig annyira nem fontos hogy végig nézd a ceremóniát úgyse.

Azért mondom ezt mert még soha nem voltam olyan esküvőn ahol nem pont a ceremónia legmeghatóbb részénél nem sírt volna fel egy csecsemő. És engem ez nagyon bosszant. Ha sír akkor a baba se érzi jól magát, a párnak kellemetlen, násznép nem hall semmit tőle stb.

2018. nov. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!