Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti elvinnétek több napra a...

Ti elvinnétek több napra a kisbabát?

Figyelt kérdés

Apukám mondta hogy karácsonykor aludjunk náluk. Akkor 3 hónapos lesz a kisfiam. Viszont én nem igazán szeretnék...

Nemtudom neki jó lenne-e. Új környezet, minden...

Egyrészt ott velünk aludna egy ágyban (bár azt itthon is szokott neha ha elaszunk este cicizes közben)

De hogy ott szoptassak, stb... apáméknál pelenkazo sincs (mondjuk az anélkül is megoldható) , de most cipeljem magammal a babakádat meg mindent? 100 km-re laknak tőlünk. Szerintem bőven elég ha 1 teljes napot ott vagyunk ottalvás nélkül. Vagy ti hogy gondoljátok?


2018. nov. 12. 15:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Láthatóan rólad van szó, nm arról, hogy a babának jó vagy rossz lenne-e.

Te vagy az anyja, a babának ilyen korban ott jó, ahol te vagy és akkor jó, ha neked is jó. tehát egyértelmű, ha te ott rosszul éreznéd magad, akkor felesleges macera és kínlódás lenne az egész. Kapnál egy nyűgös gyereket még mellé (mivel megérzi, hogy neked nem oké a helyzet), ami még inkább feszültté tenne.

2018. nov. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Igen, lehetséges. Majd lehet még változik a véleményem, de most jelenleg így érzek. Köszi a válaszokat
2018. nov. 12. 15:55
 13/19 anonim ***** válasza:
87%

* idegen helyen mindig / most vettünk utazóágyat/



1 napot fürdés nélkül kibír, ha ott nincs akkora lavor, és nem akarod vinni a saját kádat.



Szoptatás: egész nap nem tennéd?

Pelenkázni se?


Kocsiban, Ikeában, szabadtéri rendezvényen is szoptattam már

Persze neked kell tudni..


Ha nem akarsz akkor nem kell

De inkább mint fáradtan hazautazni

2018. nov. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Természetesen tenném, de nem a nagycsalád előtt egy 2 helységes házban...

2 óránként szoptatok és nincs kedvem napokig kerülgetni apámékat.

Mindenki más, én nem szoptattam nyilvánosabb helyen és nem is fogok.

100 km pedig nekünk 1 óra sincs kocsival mivel pályán megyünk.

2018. nov. 12. 16:02
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapos babával elutaztam Olaszországba 1 hónapra az anyósomékhoz. Semmi gond nem volt, mindent megszerveztünk, anyósék egy csomó mindent biztosítottak, még gyerekorvost is kerestek, ha szükség lenne rá, és mindig elvonultam szoptatni. Az esti tengerparti séták után jókat aludt, nekem is több tejem lett, mert többet tudtam pihenni. Mikor egy hónap után hazamentünk, anyukám alig ismert rá, úgy kikerekedett.
2018. nov. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Ma babának teljesen mindegy , hogy hol vagytok, annyira látszik az írásodból hogy te vagy az , aki nem akar menni. De akkor meg ne fogd a babára.

Külföldön lakom, pár hónapos volt mikor utaztunk haza Magyarországra, féléves koráig 6-szor volt repülön. És bizony a repülőn is lehet pelenkázni.

2018. nov. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja és természetesen szoptattam a repülön. Egy kicsit rugalmasabbnak kellene lenned. Előző voltam.
2018. nov. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
62%

Nyilvánvaló, hogy anyuka nem akar menni, nem a gyerek a probléma.

Szerintem már az is elég szomorú, hogy fel sem merül benned az, hogy apád is szívesen lenne az unokájával, többet, mint fél nap. Nekem meg sem fordulna a fejemben, hogy a saját szüleimnél nem lesz jó a gyerekemnek, vagy akàr nekem. Lehet nektek nincs jó kapcsolatotok, ezesetben viszont nem kell a gyerekee fogni.


Ha neked nyüg apáddal tölteni két napot akkor ne menj.

2018. nov. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Nem ilyenkor kell keresni minket, mikor egész életemben nem érdekeltem őt...

Ezt csak én tudhatom mi a helyzet köztünk. Ezért kérdeztem így, mivel nem szeretném őt megbántani sem.

Ahhoz meg senkinek semmi köze hogy és miként akarok szoptatni.

Én csak feltettem egy kérdést köszi a válaszokat szép estét

2018. nov. 12. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!