Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok 3 éves korig...

Mit csináltok 3 éves korig egy babával?

Figyelt kérdés

Úgy értem azon kívül, hogy 3 óránként eteted, pelenkázod, álomba ringatod.

Hogy néz ki egy napotok?


2018. nov. 22. 16:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Játsszál vele, énekelj neki, mondókázzatok, vidd játszótérre, vagy csak úgy, ki a friss levegőre sétálni, zenélj neki, mesélj neki, mindent magyarázz, ami a gyerek körül zajlik (most felvesszük a kabátot, egyik kezed, másik kezed, stb.). Rengeteget számítanak ezek a dolgok a fejlődése szempontjából.
2018. nov. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%

Miert etetnéd pontosan 3 orankent 3 eves koraig?

Masreszt ez a kerdes ugy hangzik mintha 3 eves koraig semmit sem lehetne vele csinalni pedig nagyon sokmindent lehet! Nem csak ebböl all az elet 3 evig amit leirtal kerdezo...

2018. nov. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Eleinte. De az igaz, hogy 3 éves korig a legnehezebb?
2018. nov. 22. 17:05
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Mindig másmilyen. Folyamatosan változik. Mindig vannak nehézségek, hol ilyenek, hol olyanok, de mindig sokkal több a szép és jó az egészben, mint amennyi a nehézség. :)
2018. nov. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Nemtudom, par hetes a babam, de most azt mondom nem könnyű. Biztos nem is lesz az, ilyenkor történik minden fontos az életukben, megtanulnak jarni beszelni, termeszetesen szulokent oda kell tenni magad, en legalabbis igyekszem, igyekezni fogok, szerintem nagyon fontos az hogyan bannak veluk mit tanitanak nekik a szulok az elso par evben.
2018. nov. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Én olyan 3-4 hónapos koráig éreztem nehezebbnek. Utána már volt napirend, jobban lehetett menni ide-oda. Kb. 2 éves koráig volt életem egyik legjobb időszaka. 2 éves korában visszamentem tanulni, szóval vizsgák, tanulás, gyerkőc, háztartás, majd bölcsi, gyakorlat, munka. Innentől már nehezebb volt, főleg, hogy munka mellett is kellett még vizsgáznom. Ovi és csak munka mellett már jóval könnyebb volt újra. Mi egyébként rengeteget jöttünk-mentünk, mikor még csak otthon voltam vele.
2018. nov. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

3 èves korig a legnehezebb-e? Nálunk kb 2,5 éves korától egyre rosszabb!


Visszasírom azt az időt amikor hallucináltunk a fáradtságtól, mert a gyerek csak kézben aludt - így persze mi alig tudtunk, na meg amikor du. 5kor tudtam reggelizni... a non-stop sírás áhhh... csodás idők voltak a mostanihiz képest! (5 éves)

2018. nov. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%

Két lányom van, 4 és 1,5 éves. Az első 1 év volt némileg nehéz, de csak az ő törékenységük, esetlenségük miatt. Utána már csupa élmény. Látni ahogy nyílik az értelmük, megindul a beszéd, figyelni ahogy egymással kialakítják a kapcsolatot nagyon érdekes, izgalmas.

A dackorszakkal szerencsénk van, a naggyal semmi gond nem volt. A kicsi temperamentumosabb, de már most lehet az értelmére hatni, illetve beválik a "ha nincs közönség, akkor nincs cirkusz" elv.


Eljárunk kirándulni, játszótérre, állatkertbe, rokonokhoz már 2 hetes körük óta, stb., mindenhol jól érzik magukat, esznek, alszanak, élvezik, hogy nyüzsöghetnek. Itthon együtt és külön is játszunk velük és egyedül is remekül elfoglalják magukat.

2018. nov. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
1 éves korig baba csak. Utána eleve egyre inkább a fizikai szükséglet kielégítés helyét átveszi a szellemi. Nyílik az értelme, rácsodálkozik a világra, önállósodik, igazi akarata lesz. Tanítod, neveled, szereted. Sokkal nehezebb életre nevelni, mint csecsemőként életben tartani.
2018. nov. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

1 éves a fiam, amikor felkell együtt reggelizunk (nem etetem) delelott mindig megyünk valahova úszás, baba zene, baba klub, játszó csoport(ez szabadtéri) jatszoter.


Együtt ebedelunk, ebed után alszik, nem ringatom sose igényelte. Egyszerűen leteszem az agyába. Ébredés után ha szép az idő az udvaron játszunk ha nem, akkor otthon.


Férjem 5-fel6 otthon van. Utána ő a sláger. Együtt vacsorázunk, furdik és megy aludni.

2018. nov. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!