Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor állt be nálad a rend 2...

Mikor állt be nálad a rend 2 gyerekkel?

Figyelt kérdés

2.5 a nagy, ujszulott a pici, 6 hetes lesz.

Egesz jol alakul szerintem, csak meg nem erzem azt a nyugodtsagot, mint ami a naggyal volt, amikor mar beallt a rendszer.

Ataludt ejszaka, kiszamithato napirend, nem nyugoskodik egesz nap a kicsi hanem mar elnezelodik, jatszik stb. A nagy is megszokja az uj szitut, szoval amikor mar konnyebb.

Ez mikor lett nektek? Elsonel amikor elkezdett kuszni, onnantol lett konnyebb de nem tudom masodiknal mire szamithatok 😅


2018. dec. 11. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
1 éves korában, amikor a kicsi átállt a nappali 1 alvásra. Addig káosz volt az altatás, míg nem egyszerre aludtak így egyáltalán nem éreztem magam nyugodtnak, napirend se mindig volt, meg nekem a kicsi fél éves korig állandóan kézben volt, aztán ahogy kúszni kezdett nemhogy könnyebb lett, nagyobb káosz, mert nem hagyta a nagyot játszani. A nagy egyébként megszokta a kicsit 2-3 hónap alatt, aztán borult kúszásnál ez is. Jobban akkor voltak el, mikor már a kicsi is stabilan járt, sokat tologatnak itthon pl. Egyébként kicsit kisebb nálunk a korkülönbség, 21 hónap.
2018. dec. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, nekem 3 van, de a nagy már 9 éves, így más a dolog, de a 2 kicsi 27 és 4 hónaposak. Még nagyon nem állt be a rend, leginkább amiatt, amit az első írt. A nagyobbik hangos, a kicsi minden sz*rra felébred, csak cicin van el kb (a "te ba$ztad el" kommenteket hagyjuk, a másik kettő érdekes, nem így volt, majd pont a 3....)

Éjszakák durvák.... :/

2018. dec. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem majd akkor, ha már elköltöznek otthonról :DDD
2018. dec. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Dettó. A nagy 3 és itthon van, a kicsi 1 hónapos. Segitség nélkül vagyunk. A kicsi még ősszevissza alszik igy a nagy napirendje totál borult. Szereti a picit, de azért van hiszti, pl ma etetnem kellett, mert nem volt hajlandó, közben a kicsi a kezemben mert sirt... Nagyon várom már hogy a kicsi alvásideje kialakuljon, meg hogy erősödjön, hogy össze lehessen őket engedni :)
2018. dec. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom h akkor állt be végleg a napirend mikor egyszerre aludtak nappal. Ez nálunk egybeesett azzal is h a nagy oviba ment. Ugyh most hirtelen nagy nyugi lett itthon:)
2018. dec. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!