Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én reagalom túl?

Én reagalom túl?

Figyelt kérdés

Én reagalom túl, hogy megkerem egy héten egyszer a párom, hogy a 11 hos gyerekre vigyázzon amíg én fel órát sétálok?

Tegnap mondtam ezt neki. Amikor hazajott , azt mondja varjak amíg egy kicsit pihenni tud. Azt hittem hozzá vágok valamit... Mondom neki mit akarsz te csinálni? Irodában dolgozik, én meg egész héten szó szerint kemény fizikai munkát dolgozom. Foglalkozom a kislánnyal. Mivel soha nem megyek sehova, ennyit kértem csak tőle

. Soha nem furdet, de már a vizet sem önti ki a kiskadbol. Mielőtt valaki megkerdezi, akarta a babát ő is

. Múltkor megkert arra is , hogy ne is mondjam neki hogy etesse meg , mert az a nő dolga. Gondolkodtam azon, hogy elmegyek innen a gyerekkel, de nincs hova sajnos. Pénzt gyujtogetek, de így nem lehet élni hosszú távon. Holnap céges buliba megy , másnap jönni haza. Tőlem menjen, de akkor ne essen már nehezére az hogy vigyázzon kicsit a kicsire.


2018. dec. 13. 17:04
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Sajnos nem volt ilyen, pont ez az. Előtte egy rendszerető ember volt. Mióta megvan a baba, dobálja szét a cuccait, képes fürdés nélkül lefeküdni. Főzök minden nap.
2018. dec. 13. 20:07
 12/24 A kérdező kommentje:

Végül is csak kijön folyamatosan, érezzem magam rosszul. Nem baj , ti nők együtt végtelenül gonosz emberek tudtok lenni, ha egy szerencsétlen kiír egy kérdést. Máskor is szoktam olvasni amikor van időm és nő létemre szégyellem magam, hogy tényleg vannak ilyen nők. Az utolsó válaszadónak is csak annyit tudok mondani, hogy tőle sem áll távol a bunkó stílus.

Nem tudom , de szerintem el sem olvastátok normálisan a hozzászólásaimat sem. Nem az volt a fő probléma, hogy várni kellett rá, hanem az, hogy a kedves párom akit itt mindenki véd, magának osztja be az idejét, mert vállalkozó. Tudom és ismerem, nem kell megszakadnia a munkában. Soha nem jártam el fodrászatba, kozmetikába, műkörmöshöz, de úgy tűnik a szuperanyák megjelentek és én érezzem magam rosszul természetesen, mert eddig egy válasz kivételével ezt éreztettétek velem.

Amikor a gyerekem hasfűjós volt akkor is az volt a párom legnagyobb gondja, hogy mi lesz a tv-ben. Igen lehet nekem jönni, én választottam. Sajnos senki nem tudja előre , milyen apa lesz a párjából, ezért nem kell engem hibáztatni. Mellesleg most volt a gyerekem beteg és ilyen hidegben nem szerettem volna kivinni, ha már mindenáron meg kell magyarázni mindent a gyakorin.

Ne vegye magára akinek nem inge, de más által kiírt kérdéseknél, amikor az anyuka szülés utáni depressziós lett, csak olvasom és nagyokat nézek, milyen undorító stílusban képesek a nők válaszolni. Én törlöm magam ebből a kócerájból, botrányos ami itt megy.

2018. dec. 13. 20:17
 13/24 anonim ***** válasza:
67%

En megértelek kérdező. Nekem program császárom volt, es azt hittem belehalok, annyira fajt, nulla fájdalom küszöbbel. Mondjuk az en férjem állta a sarat, mikor en magamra zártam a szoba ajtót, ő gyerekezett. Engem is le szar anyázhatnak, nagy ívben teszek ra...tedd te is.

2 honap kellett mire agyban is ráálltam, hogy gyerekem van. Sirattam az addigi kényelmes kis életem. Nekem meg sokat segítettek anyámék es anyosek, hogy kimozduljak...

2018. dec. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
54%

Teljesen megertelek.En sem tudtam elore h milyen

apuka lesz a parom...ha tudom most nem szenvednek ennyire h nincs segitsegem..

2018. dec. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
61%
Nem reagálod túl, de valóban IJ helyzet. Megváltozni nem fog, gyűjts tovább és lépj.
2018. dec. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
74%
Apuka nem apanak valo mar bocs. Az en ferjem alig varja, h furdesse, setaljon vele, olvasson neki, pelenkazza. Es o is faradt, mikor hazaer. Nem tudom elkepzelni, hogy viselkedhet igy egy apa.
2018. dec. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
52%

“nő létemre szégyellem magam, hogy tényleg vannak ilyen nők.“

Lényeg, hogy a legalább férfiak jó emberek, kezdve a remek férjeddel...

2018. dec. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
81%

#16

Szerencses vagy :)

2018. dec. 14. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
17%

Ha te nem becsülöd az ő munkáját, nem tartod fárasztónak, akkor miért várod el hogy ő becsülje és fárasztónak tartsa a tiédet? Gondolom nem dolgoztál még az ő munkakörében, nem tudod mivel jár. Én is irodában dolgozom, és sokszor jobban lefáradok, mint mikor még egyetem mellett ládákat pakoltam.


Pluszban csak kis időt kért, ami jogos. ha egész nap a gyerekkel voltál az a plusz kis idő nem belefért volna? De cseréljetek, menj te dolgozni, ő meg otthon marad a gyerekkel.

2018. dec. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
76%
Kedves utolsó!mert szerinted egy gyerekkel otthon lenni habos torta??főleg amikor egész nap órdít mert fáj a foga és a hasa is egyszerre?mellette főzzél mossál takarítsál,vásárolj be és stb.... van neked gyereked?
2018. dec. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!