Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én reagalom túl?

Én reagalom túl?

Figyelt kérdés

Én reagalom túl, hogy megkerem egy héten egyszer a párom, hogy a 11 hos gyerekre vigyázzon amíg én fel órát sétálok?

Tegnap mondtam ezt neki. Amikor hazajott , azt mondja varjak amíg egy kicsit pihenni tud. Azt hittem hozzá vágok valamit... Mondom neki mit akarsz te csinálni? Irodában dolgozik, én meg egész héten szó szerint kemény fizikai munkát dolgozom. Foglalkozom a kislánnyal. Mivel soha nem megyek sehova, ennyit kértem csak tőle

. Soha nem furdet, de már a vizet sem önti ki a kiskadbol. Mielőtt valaki megkerdezi, akarta a babát ő is

. Múltkor megkert arra is , hogy ne is mondjam neki hogy etesse meg , mert az a nő dolga. Gondolkodtam azon, hogy elmegyek innen a gyerekkel, de nincs hova sajnos. Pénzt gyujtogetek, de így nem lehet élni hosszú távon. Holnap céges buliba megy , másnap jönni haza. Tőlem menjen, de akkor ne essen már nehezére az hogy vigyázzon kicsit a kicsire.


2018. dec. 13. 17:04
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Igaza van az utolsonak teljesen.

Sokkal farasztobb mint egy vagy ket munkahelyen dolgozni.

2018. dec. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező mikor először kitetted a kérdésed már akkor sajnáltalak .Soha senki ne tegyen ki ide magán ügyet mert azt ledarálják a házisárkányok.
2018. dec. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Milyen válaszok ezek, hogy cseréljetek, meg menj vissza dolgozni, meg hogy dolgozott-e már a kérdező?

Miért a nők mit csinálnak a gyerek 2 éves kora után? Többségében visszamennek dolgozni. Attól kezdve nekik is csak a pihi, meg a döglés jár? Ugye hogy nem. Ki látja el akkor a gyerekeket a munka után? Tőlünk ez elvárható? Akkor egy apukától miért lenne áldozat egy fél órát foglalkozni a saját gyerekével?

Egyébként amikor a harmadik gyerekünk született és a férjem volt a másik kettővel itthon, azt mondta, hogy sokkal jobban elfáradt a logisztikázásban és a gyerekek ellátásában, mint a munkájában, pedig főznie nem kellett és napközben nem is voltak a gyerekek itthon.

Miért támogatjuk még mindig azt, hogy egy nő csicska és lábtörlő legyen a saját családjában?

Itt olvastam egyszer egy kifejezést: házicseléd és dugópajti. Nagyon magamra vettem és szerintem ha jól belegondolunk a nők többség ebben a szerepben van. Van aki megelégszik ezzel, nincs is ezzel gond, de miért kell azt támadni, aki nem?

2018. dec. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Utolso nagyon jol latja!!!
2018. dec. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!