Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem ragaszkodik hozzám...

Miért nem ragaszkodik hozzám az 1 éves kisfiam?

Figyelt kérdés
Borzalmasan kétségbe vagyok esve. Értsétek szó szerint, hogy egyáltalán nem szeret engem. Nem tudom miért. Ok nélkül miért utálhat a saját gyerekem? Már eljött a bújós időszak. Leginkább ez volt az a pont, amikor azt mondom elég. Mindenkihez bújik. Ha egy szobában vagyunk a nagyszülőkkel például szinte belebújik a mamába, csak engem hagy ki. Eddig az én mellkasomon aludt, már ott tartunk, hogy a mama mellkasa is jó. Nem sír utánam, nem keres. Hozzám még soha nem bújt. Ezt hozzá kell tennem. Segítsen valaki, mert már nem bírom.

#baba #nem ragaszkodik
2018. dec. 21. 20:31
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:
100%

Minden gyermek más és más.

Nem kell aggódni, eljön az "anyu korszak" is. :)

2018. dec. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
De minden gyermeknek az anyja az első, főleg ilyen korban. Észre sem veszi ha nem vagyok. Sőt még el is lök magától.
2018. dec. 21. 20:47
 3/37 anonim ***** válasza:
35%
Ahelyett, hogy örülnél ?? Ez csak azt mutatja, hogy a gyerek számára te természetes vagy és a gyerek lelkileg magabiztos, tudja, hogy te mindig megadod neki, ami kell. Másokhoz azért bújik, mert az ő szeretetüket akarja megkapni, hogy majd uralkodhasson rajtuk is.
2018. dec. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
75%
Azért ez elég furcsa. Orvosnak mond el. Az aspergeres gyerekek is ilyenek, akik enyhe autizmussal születtek.
2018. dec. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
36%
Menj pszichológushoz, nem bunkóságból.
2018. dec. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
77%
4, nem kéne marhaságokat mondani. Nem, nem ilyenek. Egy aspis pont nem bújik mindenkihez. Nem csak a szüleit tisgteli meg ezzel.
2018. dec. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy egy kis önálló, okos fiúcska, aki barátságos, de számomra ez érthetetlen, hogy miért nem érdeklem? Levegőnek néz. Hamarabb bújik a mamához, mintha ott se lennék. Már bárki altathatja. Ha elmennék 1 hétre, észre sem venné


Többször említettem a védőnőnek is, szerinte nincs semmi baj. Szereti a mamát, papát. Ennek örülök, de engem miért nem?


Utolsó, akkor velem lenne baj? Egyszerűen szeretem a gyerekem és fáj, hogy másnak adja a szeretet. De lehet, hogy elmegyek mert tényleg nem bírom. Születése óta ilyen...:(

2018. dec. 21. 21:24
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg éppen azt a bizonytalanságot és sok kételyt érzi, amit most legalább részben kiírtál magadból. Szedd össze magad és ne az elmenéssel fenyegetőzz (gondolom a férjed is ezt hallgathatja), hanem legyél vidám, kiegyensúlyozott anyukája a kisfiúnak. Ha nem csak a tömény stressz fog áradni belőled, fel fog engedni ő is.
2018. dec. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rossz erzes lehet, de az, hogy emiatt ott hagynad oket utalhat szules utani depressziora, ami azota sem csengett le. Szakembert keress fel szerintem is.
2018. dec. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

Mármint pszichológus lehet jót tenne. :) Stresszes vagyok, ez igaz. Mert fáj és nap mint nap ezt átélni nagyon nehéz...Általában menstruáció környékén rosszabb a helyzet. Mintha menekülne tőlem. Pedig nem mutatom előtte ha szomorú vagyok emiatt. Folyton azt hallom, majd változik, majd 8 hónaposan, majd 1 évesen. Hát, most még rosszabb.



Kicsit olvasgattam a neten erről, de a tünetek nem igazán illenek rá. Mindenesetre köszönöm a segítséget.

2018. dec. 21. 21:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!