Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem ragaszkodik hozzám...

Miért nem ragaszkodik hozzám az 1 éves kisfiam?

Figyelt kérdés
Borzalmasan kétségbe vagyok esve. Értsétek szó szerint, hogy egyáltalán nem szeret engem. Nem tudom miért. Ok nélkül miért utálhat a saját gyerekem? Már eljött a bújós időszak. Leginkább ez volt az a pont, amikor azt mondom elég. Mindenkihez bújik. Ha egy szobában vagyunk a nagyszülőkkel például szinte belebújik a mamába, csak engem hagy ki. Eddig az én mellkasomon aludt, már ott tartunk, hogy a mama mellkasa is jó. Nem sír utánam, nem keres. Hozzám még soha nem bújt. Ezt hozzá kell tennem. Segítsen valaki, mert már nem bírom.

#baba #nem ragaszkodik
2018. dec. 21. 20:31
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%

A lányom nekem is ilyen volt. Amikor rajtam kívül volt ott valaki, ő érdekesebb volt, mint én.

Oviban az első nap én sírtam (nem előtte), ő bement és rám se nézet. Előtte megbeszéltük mi lesz, én hol leszek, mikor találkozunk újra.


A fiam sokkal bújósabb. Ő az elején a közelembe figyel és ha megvan a biztonság érzése, megy, mint egy buldózer. 😊


Szerintem csak tudja, hogy ott vagy, ha szükség van rád. De te már "uncsi" vagy.

2018. dec. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
66%
Nincs ezzel gond, 1 éves korban még nem alakul ki a ragaszkodás. 1 éves volt a lányom mikor pár napra elmentünk a férjemmel, őt a mamánál hagytuk. Nem is keresett, nem sirt utánam,mikor találkoztunk, mintha misem történt volna. És ez igy van jól. Majd később, kb 2 éves kortól lesz sirós-bújós. Addig használd ki hogy ilyen nyitott a fiad.
2018. dec. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Ő is bújós, csak nem velem. Azt észrevettem, hogy rám néz, de utána mar megy is és bújik a kutyához, apàhoz vagy a mamához. Én meg mintha nem is léteznék..születése óta nem hagytam senkire még 1 órára sem. Lehet ez a baj?
2018. dec. 21. 21:43
 14/37 anonim ***** válasza:
100%

#12 hogy ne alakult volna ki?

1 éves már keresi az anyját\apját.

Nálunk ha a Férjem később jön haza, este már nyugtalan. Nagyon is kötődnek ilyen korban.

2018. dec. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%

#13 Nekem lehetőségem se volt másra bízni.

Írtad, hogy a tekintetével keres. Vagyis szemmel tart, figyeli, hogy a biztos pont (vagyis te) ott legyen. Hidd el szeret, de ne erőszakold ki az ölelést.

2018. dec. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk is ez van. Anyukám, párja, apukájával ilyen. Normális hisz te ott vagy neki 0-24 órában míg ők nem

.

2018. dec. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

Megnyugtató, hogy nálatok sem volt sírás amikor elmentetek. Én is hallottam már, hogy másfél évesen kezdett “szeretni”

Nem erőszakolom ki. Kérem, hogy adsz egy ölelést anyának? Ha nem, akkor annyiban hagyom. Nem keres mindig, de van amikor figyel. De az semmi, ha utána megy bújni a mamához 😊 neki kérnie sem kell

2018. dec. 21. 21:51
 18/37 anonim ***** válasza:
Amikor nincs ott senki, csak ti ketten, akkor hogy viselkedik?
2018. dec. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
Öleld meg a férjed. Nem viccelek. Jót tesz neked is, lehet, hogy "féltékeny" lesz, és látja, hogy anyát ölelni jó dolog.
2018. dec. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Van, amikor ketten játszunk, hívom, akkor jön és az ölembe bújik 1 mp-re. De nem mindig. Vagy csak úgy aranyosan rám mosolyog és rám hajtja a fejét. Viszont a mamának is csinálja. Tehát nem lehetek különlegesebb...
2018. dec. 21. 22:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!