Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem ragaszkodik hozzám...

Miért nem ragaszkodik hozzám az 1 éves kisfiam?

Figyelt kérdés
Borzalmasan kétségbe vagyok esve. Értsétek szó szerint, hogy egyáltalán nem szeret engem. Nem tudom miért. Ok nélkül miért utálhat a saját gyerekem? Már eljött a bújós időszak. Leginkább ez volt az a pont, amikor azt mondom elég. Mindenkihez bújik. Ha egy szobában vagyunk a nagyszülőkkel például szinte belebújik a mamába, csak engem hagy ki. Eddig az én mellkasomon aludt, már ott tartunk, hogy a mama mellkasa is jó. Nem sír utánam, nem keres. Hozzám még soha nem bújt. Ezt hozzá kell tennem. Segítsen valaki, mert már nem bírom.

#baba #nem ragaszkodik
2018. dec. 21. 20:31
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező! Amikor mama átjön szó szerint rohan hozzá, ugyan ez van papánál és apánál. Anya addig jó amíg ők nincsenek! Azt értsd meg, hogy szeret!!! a fiad DE mivel TE vagy a biztos pont az aki MINDIG ott van NEKI nem olyan izgalmas mint aki nincs ott egész nap. Nyilván hozzad bujik, megszeret a maga módján DE mint írtam pl. Amikor apa haza ér örömébe nevet és már csimpaszkodik is rá! Szeret a gyermek de akit kevesebbet lát az izgalmasabb pláne ennyi idős korban. De ha eltűnnek pár órára hidd el, hogy utána olyan bújás lenne hozzád is, hogy meglepődnél!
2018. dec. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
Eltűnnél*
2018. dec. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%

Ha magatok vagytok és a maga kis módján kimutatja a szeretetét, márpedig az, hogy rád hajtja a fejét,öledbe bújik is ezt jelenti, akkor nem értem mi a baj???

Múlt héten itt voltak anyuék,hát vagy 6 órán keresztül kb 1x jött oda hozzám mikor enni kellett. Mindenki érdekes volt.Szerezte magának a rajongókat, érdekesebbek voltak mint én.Eszembe sem jutott, hogy ettől engem ne szeretne.:)Mit vársz tőle? Mivel tudná máshogy kimutatni a szeretetét? Úgy mutatja ki neked is mint másnak.Ő még nem tud jobban vagy kevésbé szeretni csak szeretni a maga kis módján..

2018. dec. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%

Ez természetes mivel te vagy vele otthon, téged lát, érez :) Te vagy a biztos pont neki de ott vannak a nagyszülei akik újdonságok. Szeret Ő téged csak te már "uncsi vagy" kell neki az új inger.

Fiam ennyi idősen a húgomért volt oda, szó szerint nevetett, vigyorgott produkálta magát neki. Altatta is, én nem is kellettem :) Azóta is nagy a szerelem oöztük keresztanyu a mindene :D

2018. dec. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Én is ezt éreztem régebben. Nálunk is a mama volt a sztár. És rosszul esett sokszor, hogy engem konkrétan lesz.r. Most 2,5 éves, még mindig imádja a mamát, de egyedül nekem mondja, hogy szeret, én kérés nélkül is kapok puszit, elalvás előtt simogatja az arcom. Sok sok kis apróság, de nagyon sokat jelentenek. :) Úgyhogy szerintem se aggódj, el jön az az idő amikor anya a minden. :)
2018. dec. 22. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
89%

😂😂😂

Nekem három gyerekem van.


Ezt a kérdést mentsd el, és néha olvasd vissza, mikor egy hete nem voltál pisilni egyedül és már reggel hétkor ezredszer hallod, hogy Aaanyaaaaa.

2018. dec. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Az zavar, hogy másokat szinte felfal. Ha köztünk alszik, akkor reggel apához bújik, én nem érdeklem. Ha itt vannak a nagyszülők, akkor sem hiányol alvásnál pl. Tehát a mama is elaltathatja, bármikor tud engem helyettesíteni és ez fáj. Mert örülök, hogy szereti a nagyszüleit játszhatnának, nem baj ha akkor nem érdeklem. De ha kaja idő van, vagy aludni kellene akkor csak hiányolnia kellene, de nem. Semmi. Helyettesíthető vagyok. Bármikor.
2018. dec. 22. 07:01
 28/37 A kérdező kommentje:
Utolsó, hát...néha már azt kívánom bárcsak inkább így lenne, mert ez sokkal rosszabb. 😔 Valószínűleg soha nem fogom átélni azt az igazi anya-gyermek kapcsolatot
2018. dec. 22. 07:09
 29/37 anonim ***** válasza:
50%

Olvasgatva a válaszokat, egy kérdés merült fel bennem: Te, hogy mutatod ki a szereteted feléje? ( bocsi ha írtad valamelyik kommentben, csak átsiklottam felette!)

Nálam mindkét gyerekem azt "adta" vissza amit én "adtam" nekik. Simogatás, bújás,puszi.... Volt egy időszak mikor a fiam az én fenekem akarta puszilni, a lányom meg a lábamat, mert őket is ott puszilgattam 😆

Én ha csak elmegyek mellette, megsimizem a haját, vagy az arcát... Ha nem tetted még, próbáld ki!

Kitartást kivánok, remélem rendeződnek a dögök!

2018. dec. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Állandóan puszilgattam, ölelgettem születése óta. Vagy együtt birkózunk. Pelenkázáskor meg végképp puszi özön 😊 ezért nem értem. Köszönöm szépen. Szerintem ez soha nem fog változni. Ma megpróbálok “eltűnni” pár órára, de nem hiszem, hogy fel fog tűnni neki.
2018. dec. 22. 07:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!