Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, velem van a baj? Ti,...

Anyukák, velem van a baj? Ti, hogy látjátok ezt?

Figyelt kérdés
Közelünkben lakik egy lány akivel egyidős a gyermekeink.Kb.2hónaposak voltak a kicsik mikor megismerkedtünk.Mindennap együtt sétáltunk,szinte együtt mentrünk mindenhová,telefonon többször beszéltünk egy nap.Majd csatlakozott hozzánk egy másik anyuka,nagyon kedves,aranyos.De egy idő után elfelejtettek engem hívni sétálni.Mikor megkérdeztem mi az oka azt mondták,hogy én nem hívom őket soha.Megtettem.A válsz mindig az volt,hogy most nem tudnak jönni alszik a gyerek,vagy főznek.Volt olyan,hogy hívtam sétálni őket és azt mondták,most nem alkalmas,mert alszik a gyerek és hallottam a háttérből,hogy ott gagyog.Vagy hivtam őket és megint volt valami kifogás,mivel nem sétáltunk,kocsiba pattantunk a lányommal,hogy elmegyünk valahová és láttam őket sétálni.Vagy az az anyuka aki késöbb csatlakozott hozzánk,eljött egyik nap kért kölcsön valamit.Kértem üljön le egy kicsit,hagy játszanak a gyerekek,azt mondta sietnie kell haza még ezer a dolga.Kikisétük és még egy kicsit az utcán maradtunk és láttam,hogy a közelünkben lakó lányhoz ment.Látom,hogy összejárnak.Engem ez nem zavar,de valahol mégis rosszul esik.Miért nem mondják meg a frankót,hogy nem akarnak velünk sétálni.Ma is összefutottunk boltba menet,nem kérték hogy csatlakozzunk.Félek ha megint rákérdezek az a válasz,hogy én nem hívom őket.De én már belefáradtam a könyörgésbe egy kis sétáért.Hívtam őket játszótérre,strandra,játszóházba,mindig volt kifogás.Leépitettek ugye?
2010. jún. 28. 15:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%

igen de nem kell függőségi állapotba kerülni.

biztos van még sok másik kismama aki nem ilyen hálátlan

2010. jún. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elépítettek, úgyhogy te is tedd ezt. Keress másik anyukákat, akik jobb fejek, és veled akarnak menni, de ne erőltesd magad ennyire majd rájuk, mert kicsit úgy tűnik nekem, hogy túlzásba vittek a közösségi érzést. megértem, mert sokat vagy te is egyedül a gyerekkel, de szerintem kicsit sok voltál nekik...
2010. jún. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem mi elég sűrűn kimozdulunk.Ők nem,tehát nekik tényleg a nap fénypontja a boltba menés és a dicsekvés melyik gyerek mit kapott.Azért rossz mert ez egy kis település és azért csak összefutunk.Nem érdekel már annyira.Vannak más barátnőim ma is megyünk az egyikhez játszani.3kolléganőmmel is összejárunk néha néha,szintén hasonló koru gyerekeik vannak.Nem unatkozom és nem hiányzik a társaságuk.Csak kiváncsi vagyok Ti hogy látjátok ezt,mert én érzem nem bennem van a hiba,de ők ugyis azt mondanák.
2010. jún. 28. 15:54
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

Igen szivem, le.

Ezt el kell fogadni, és ha nem zavarna, nem írtad volna ide ki ilyen hosszan...

Szar érzés, tudom jártam én is hasonlóan, de ez van.

hagyd őket a francba és keress más sétapartnert magadnak.

2010. jún. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hagyd őket a francba. Egyszerűen lépj túl, szar érzés, hogy ezt csinálták, de fogd fel úgy, hogy ők nem tudják mit veszítenek:)
2010. jún. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ideje tovább lépni.Hagyd azokat,had bújjanak egymás se...ébe(bocs).Elég csúnya viselkedés volt ez,de van ez így.Ismerkedj más anyukákkal,és ne hidd hogy veled bármi baj volna,egyszerűen azok ketten találtak valami közöset egymásban ami mellett te nagyon kilógtál,ezért ejtettek.Nők körében ez gyakran megesik.Menj és barátkozz bátran más anyucikkal!
2010. jún. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Azért irtam ki ilyen hosszan,mert ma mikor összefutottunk velük és tovább mentek a kislányom sirt a gyerekek után.A szívem majd megszakadt.Hát ennek a hatására irtam ki.Ő ezt még nem érti.
2010. jún. 28. 16:03
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Jó tudni, hogy nem csak én jártam így...

Bocsi.


Ugyanez volt nálam is, 4en jártunk sétálni, egy anyuka maradt, akivel havonta 1-2x sétálunk vagy átmegyünk egymáshoz.

A többiek nem hívnak, de látom őket sétálni. Mondjuk egyik sötétebb, mint a másik, szóval nem nagy veszteség, de az azért fájó pont, hogy tudom, a hátam mögött kibeszélnek, piszkálnak, csak mert az én házasságom virágzik, az övék meg romokban (visszahallottam).

De amikor elszóltam magam, hogy túl sok a virágom, valakinek kéne adnom, akkor mindkét anyuka azonnal jött, de kávézni leülni, vagy beszélgetni kicsit azt neeem...


Szóval összegezve: jól leépítettek, na. Téged is. Tojd le, mást nem tudsz csinálni.

2010. jún. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük, ne idegesítsd magad rajta! Ha talákoztok köszönj ha köszönnek, ennyi. Nézd őket levegőnek. Tudom, hogy a gyerek miatt rossz de lesz neki még 1000 barátja!
2010. jún. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű, hogy tényleg leépítettek, bár a valódi okát soha nem fogod megtudni, gyanítom.

Biztos rossz lehet, meg hát tényleg a gyerek ezt nem értheti, de sajna ilyenek mindig lesznek. Ha meg így viselkednek, akkor szerintem jobb is, ha lepattantak rólad, náluk sokkal jobb társaságod is lehet. Sétálni amúgy meg nem csak kismamákkal lehet, velem pl. nem egy gyerek nélküli barátnőm is szívesen eljön alkalomadtán, pedig mi is egy kis településen élünk. Én inkább velük vagy egyedül megyek bárhová, hogy őszinte legyek, igaz nem sok kismama van, de egyik okosabb, mint a másik, ilyenekből meg köszi, inkább nem kérek.

2010. jún. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!