Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, velem van a baj? Ti,...

Anyukák, velem van a baj? Ti, hogy látjátok ezt?

Figyelt kérdés
Közelünkben lakik egy lány akivel egyidős a gyermekeink.Kb.2hónaposak voltak a kicsik mikor megismerkedtünk.Mindennap együtt sétáltunk,szinte együtt mentrünk mindenhová,telefonon többször beszéltünk egy nap.Majd csatlakozott hozzánk egy másik anyuka,nagyon kedves,aranyos.De egy idő után elfelejtettek engem hívni sétálni.Mikor megkérdeztem mi az oka azt mondták,hogy én nem hívom őket soha.Megtettem.A válsz mindig az volt,hogy most nem tudnak jönni alszik a gyerek,vagy főznek.Volt olyan,hogy hívtam sétálni őket és azt mondták,most nem alkalmas,mert alszik a gyerek és hallottam a háttérből,hogy ott gagyog.Vagy hivtam őket és megint volt valami kifogás,mivel nem sétáltunk,kocsiba pattantunk a lányommal,hogy elmegyünk valahová és láttam őket sétálni.Vagy az az anyuka aki késöbb csatlakozott hozzánk,eljött egyik nap kért kölcsön valamit.Kértem üljön le egy kicsit,hagy játszanak a gyerekek,azt mondta sietnie kell haza még ezer a dolga.Kikisétük és még egy kicsit az utcán maradtunk és láttam,hogy a közelünkben lakó lányhoz ment.Látom,hogy összejárnak.Engem ez nem zavar,de valahol mégis rosszul esik.Miért nem mondják meg a frankót,hogy nem akarnak velünk sétálni.Ma is összefutottunk boltba menet,nem kérték hogy csatlakozzunk.Félek ha megint rákérdezek az a válasz,hogy én nem hívom őket.De én már belefáradtam a könyörgésbe egy kis sétáért.Hívtam őket játszótérre,strandra,játszóházba,mindig volt kifogás.Leépitettek ugye?
2010. jún. 28. 15:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is majdnem így jártam,annyi különbséggel,hogy a story ott megakadt,hogy megkérdeztem,miért nem hívtak.Utána már szóltak és azóta is.Nagyon szívszorító,ahogy leírtad!Valaki írta itt,hogy keress más anyukákat,később majd rájössz tutira,hogy nincs is szükséged rájuk,mert "olyanok".Azért én megkérdezném,mivel bántottam meg őket,lehet,akaratod ellenére mondtál valamit és ők rosszul értették.De akkor minek megy oda kérni valamit is...Én nagyon szívesen mennék veled sétálni!!!!!

Sok sikert!

2010. jún. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok,úgy akartam írni,hogy még egyszer megkérdezném őket...
2010. jún. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 10 évesen mondta egy barátnőmnek hitt barátnő, hogy "ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz föl".

Én azóta tartom magam ehhez az elvhez.

Még nem bántam meg, pedig már 20 éve alkalmazom...

2010. jún. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Igazatok van,köszönöm.Nem foglalkozom ezzel többet.Utolsó elötti válaszolónak.Nem kérdezem őket többet,mert biztos,hogy nem bántottam meg őket.Ők annál inkább engem.
2010. jún. 28. 22:35
 15/15 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg ne foglalkozz velük!Ügyes vagy te és találsz magadnak másokat!Sok sikert!(utolsó előtti voltam!)
2010. jún. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!