Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Hogy bírjátok elvégez...

Anyukák! Hogy bírjátok elvégezni a házimunkát baba mellett?

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves kisfiam, akit egy percre sem lehet magára hagyni. A játék egyáltalán nem érdekli, ha mégis akkor is csak 10 percre, de akkor szépen eljátszik egyedül is. Viszont azonnal megunja és már megy is át másik szobába, ahol mindig figyelni kell mert pakol, vagy eldobálja a dolgokat. Etetőszékben folyamatosan fel akar állni, ha leteszem a földre magam mellé a konyhában míg főzök, akkor nagy nehezen elvan az edényekkel:D , de valamikor abszolút nem. Tudnátok adni tippeket? Próbálok könnyebb ételeket készíteni ami hamar megvan, de hát apának is kell azért néha külön főzni

2019. jan. 7. 17:34
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem bírja az etetőszéket, bekötöm természetesen, de sír, húzná fel magát. A járóka sem a kedvence. :) holnaptól megpróbálom átvenni az irányítást :)
2019. jan. 7. 18:36
 12/12 anonim ***** válasza:
Én mindig korán reggel álltam neki főzni mert olyankor még elvolt.Járókában volt mindig olyankor.A kedvenc játékait raktam oda meg cserélgettem ha épp megunta.Neki se mindig tettszett,de hát nem kívánságműsor.Megszokta.A takarítást alvásidő alatt csináltam.
2019. jan. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!