Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az normális hogy tejcsi...

Az normális hogy tejcsi darabos marad a baba nyelve?

Figyelt kérdés
Első babás vagyok most 2 hetes a kisfiam az elején nem volt neki olyan csak ha vissza jött neki most viszont egy jó pár napja állandóan tejcsi darabok maradnak a nyelvén, a tejem pedig jó nem értem :/ általában 3 óránként eszik, van hogy sűrűbben de 3 óránként mindig éjjel is.
2019. jan. 11. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Normális.Vannak ilyen nyelvtisztító gumikefék,vagy kesztyűk babáknak.Azzal szépen le tudod szedni neki :)
2019. jan. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Lehet hogy szájpenész? Kamilla teát főzz e kénezést a kis nyelvet egy puha anyag sarkával, vagy rózsamèzzel is szokták tisztítani, ez teljesen normális,nyugodj meg! :)
2019. jan. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Bocsi a telefon javít, kend neki jól be kamilla teával egy puha anyag sarkának a segítségével:)
2019. jan. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Le tudod törölni? Ha nem, akkor szájpenész, rózsamézzel tudod eltűntetni. 😊
2019. jan. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%
Tejcsi?? Esetleg tej,nem?! Nem értettem soha,miért kell fogyatékosan beszélni,miután gyerek születik.
2019. jan. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz: Lehet tej is, akár attól, ha "titokban" visszajön kicsi egy büfivel, aztán újra lenyeli. És lehet sajnos szájpenész - próbáld meg egy textilpelenka csücskével letörülni, ha nem jön le, akkor az, ha lejön, akkor csak tejmaradék.
2019. jan. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!