Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért vagyok ilyen rossz...

Miért vagyok ilyen rossz anya? Mindig ilyen nehéz lesz?

Figyelt kérdés

3 hónapos múlt a kisfiam és iszonyatosan rossz anyának érzem magam.

Kb egész nap sír, hasfájós, semmi nem használ neki. A fejét nem tartja rendesen mert utál hason lenni én pedig utálom őt kínozni ezzel...

A napunk többnyire sírasból áll, már a kezdetleges fogínyfájdalmakat is érzi. Egyszerűen nem tudom mit tegyek már vele, neki semmi sem használ...

Alig tanult eddig valamit szerintem, hiszen játszani se tudunk nagyon...inkább csak eszik sír alszik...

Csak kézben van el...

Én pedig belefáradok ebbe az egészbe.

Akartunk még gyereket de egyre jobban azt érzem én ezt mégegyszer végigcsinálni nem fogom.

Mikor lesz könnyebb?

Soha? Vagy nekem nem való gyerek? Bár sírni nem hagyom egyedül de én is vele sírok néha már, annyira rossz is látni ezt, meg igazából teljesen kikészülök ettől az ordítástól meg attól hogy még wc-re se lehet elmenni. Igaza volt minden riogató embernek, akiknek már volt gyerekük..

Ez ez iszonyat nehéz feladat ami rengeteg türelmet és lemondást követel...

Tudom, nem csak akkor kell szeretni a gyereked, ha vigyorog...de kezd tönkremenni az idegrendszerem.

Már a férjemmel is sokszor ezmiatt vagyok bunkó. Belefáradok...

Bocsi csak ki kellett írnom magamból. Miközben végre elaludt a karomban...


2019. jan. 15. 12:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Amugy tenyleg lesz jobb, nalunk onnantol lett jobb, megtanult onalloan ulni. Aztan kb. 1,5 eves koraig jobb volt, utana 26 honaposkoraig megint nagyon nehez volt, es azota megint jobb. Viszont az alvasa meg mindig rossz, en mar nagyon faradt vagyok. Szeretnenk meg gyereket, de hogy honnan lenne energiam ra, azt nem tudom...
2019. jan. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
56%
Nezd, en a sajat fiam se fogtam egesz nap kezben. Lehetetlen.... en melle feküdtem az agyra, tornáztattam, simogattam, nem hagytam magára. De ha 3 hónapig kézben van, ha elmúlik a hasfájás utana is azt fogja igényelni, mert azt szokta meg. Hasra sokat kell tenni, meg talán segíthet is. Nekem az orvos azt mondta, ha sir akkor is erőltessük a hasalást. En kb szülés utan borultam ki, a fájdalom es hogy sírt folyton, de el fog múlni. Kitartást!
2019. jan. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!