Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi a korülönbség gyerekeid...

Mennyi a korülönbség gyerekeid között?

Figyelt kérdés

"Megbantad", hogy nem előbb vagy később lett kisteso?

Kisfiam 3het múlva lesz egy éves, arra gondoltunk hogy ha betölti a kettőt, jöhetne a kistesó.. Korai lenne?

Vegulis ha első hónapban sikerül, mégis úgyis majdnem 3 éves lesz a fiam, mire megszuletik a kicsi.


2019. febr. 1. 12:13
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

19 hónap van az első és második kislányom között, 3 év a második és harmadik között.


Most 7, hamarosan 6 és 3 évesek.


Nem bántuk meg, így is terveztük. Szeretnénk még negyediket is, 2-3 éven belül.

2019. febr. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
21 hónap. Most másfél éves a kicsi. Semmit se bántam meg, sőt, örülök, hogy így alakult. Nagyon vágytunk még egy babára de féltem ettől a korkülönbségtől. Az eleje nem volt egyszerű, a terhesség pedig még nehezebb volt, de most már szuper.
2019. febr. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Nekem van egy 12 éves lányom, egy 6 éves lány és igaz már nem akartam többet de meg gondoltam magam és májusban érkezik a 3. Kislány. :))
2019. febr. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
21%
Hàla a magassàgos égnek nem vàllaltam màsodikat!!!!
2019. febr. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Norman Bates ***** válasza:
62%

Mi eredetileg 4-5 ev korkulonbseget terveztunk, de becsuszott a kisteso.

Most vagyok kb 5-6 hetes terhes, 18 honap lesz a gyerekek kozott.

Nem igy terveztuk, de nem banjuk, a 10 hosom nagyon jo alvo es mar most jol elfoglalja magat.

2019. febr. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Elso es masodik gyerek kozott 1 ev (vagyis 14 honap, ha pontos akarok lenni), a masodik es harmadik gyerek kozott pedig 9 ev.

Egyiket sem bantam meg, a nagyon kicsi es a nagy korkulonbsegnek is megvan az elonye/hatranya es mindketto egyforman jol “mukodik” nalunk.

Es jo testverek is, azzal sincs semmi gond. Feltekenyseg nalunk pl soha nem volt, mert a legnagyobb tul kicsi volt meg ahhoz, hogy feltekeny legyen, amikor pedig a legkisebb megszuletett, akkor pedig mar tul nagyok voltak a testverfeltekenyseghez. Konkretan ugy elkenyeztetnek a kicsit, hogy hihetetlen, mi probaljuk visszafogni ebben oket.

2019. febr. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
A nagy 5 éves, a kicsik fél évesek. Kisebb korkülönbséget terveztünk, de így jött össze. Nem bánom, így sem egyszerű az ikrekkel, hát még ha a nagy is kisebb lenne...
2019. febr. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

27 honap van a nagyok kozt,a kicsi 7 evvel a kozepso utan szuletett.

a nagyok hamar osszenottek,nem ereztem neheznek.

amikor a kicsi szuletett akkor pedig mar megertettek,hogy pihennem kell,hogy szoptatok es tarsaik.nem volt nehez nekik a par nap korhaz,jol elvoltak mar nelkulem.

lenyegeben onalloak voltak,igy olyan volt mintha csak 1 gyerekem lenne(persze veluk is foglalkoztam,de az mar mas volt mintha lenne meg 1 kicsi)

mindkettonek megvannak az elonyei es hatranyai is.

nehezseg volt pl az iskola.oda kellett erni 7:45 re ha esett,ha fujt.es menni kellett delutan 4 re.

a pici 1,5 hetes koratol nem volt mar segitsegem reggel.

2019. febr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
29 hónap van közöttük, teljesen jó! Nem csinálnám másként
2019. febr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
14 hónap van a 2 között, a következőt is így tervezzük. 😊
2019. febr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!