Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan, aki csak egy...

Van itt olyan, aki csak egy gyereket vállalt?

Figyelt kérdés
Mi volt az oka? Én úgy érzem nem tudnék megbirkozni még egy gyerekkel mégis mindenki piszkal, hogy dehat kell testvér meg majd úgyis meggondolom magam. Ti is tapsztaltatok ilyet?
2019. márc. 7. 10:27
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Apámmal így volt, csak azért írtam.
2019. márc. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
51%
Én nem tudom, hogy AZ egy gyerekesek miért vagyunk mind lepontozva?? AZ minek Jon ide akinek egy focicsapata van /Kell??
2019. márc. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Hiszek benne hogy nem valsztottam olyan rosszul hogy elhagyja a nőt es a mar letezo gyereket akit imad egy még meg nem szuletett babaért
2019. márc. 7. 14:41
 24/31 anonim ***** válasza:
63%

"Apámmal így volt, csak azért írtam."


És nyugtass meg, hogy mindegyik gyerekét apád nevelte saját háztartásban, sosem voltatok másnál elhelyezve.

2019. márc. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Utolsó: Ha elolvastad volna az előző válaszaimat, abból kiderült volna, hogy ki (kik) neveltek.
2019. márc. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mindenkinek a saját döntése. Az én lányom még csak 6 hónapos, de biztos nem kezdeném ezt előről. 3 hónapig hasfájással szenvedtünk, azóta pedig a fogzással de még mindig nem jött ki. Férjem egész nap dolgozik, semmi segítség. Császárral szültem az is nagyon rossz volt, azt hittem meghalok mikor először fel kellett kelnem, egy jó ideig fordulni sem tudtam. Mindenki mondta hogy fekve szoptassak de semmi kepp sem tudtam, csak ülve akkor viszont húzódott a sebem. Ezt sem szeretném még egyszer átélni. Nagyon szerettem volna neki egy testvért de ezekre vissza gondolva, semmi kepp sem.
2019. márc. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
64%

#25-ös. Elolvastuk. De nem AZ "önéletrajzodra" voltunk kíváncsiak, hanem most AZ egy gyerekes anyukák osztják meg a véleményeiket, tapasztalataikat. Szövegértés egyes. Minek jössz ide, csak azért, hogy a kérdezōt frusztráld??

Ilyen gondolkodással nem is csodákszom, hogy anyád nem akart még egy gyereket melletted. Egy normális férfi még, aki szereti is a feleségét meg a meglévö gyerekét, nem megy el másnak gyerekét csinálni. Egy kapcsolat, házasság arról kell/kéne hogy szóljon, hogy a felek tisztelik, becsülik szeretik egymást, hűségesek, és tiszteletben tartjàk egymàs döntéseit. Ezekszerint a te szüleid nem ilyenek voltak, sajnállak, sok Ilyen van, AZ én szüleim is ilyenek voltak, de engem nem érdekelnek, kapcsolatot se tartom nagyon velük. De mi a férjemmel és az egy szem gyerekünkkel a másik véglet vagyunk, és szerencsére akadnak olyan kis családok is páran még, mint mi. AZ egy gyerek is közös döntés volt.


Kérdezö, biztos hogy jôl döntöttél, nem Kell hogy kétségeid legyenek. Ha a párod szeret, és a már meglévö gyereketeket, biztos megérti.

2019. márc. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Még nekem is nyomták ezt a szöveget pedig nálam aztán nem kevés probléma volt a terhesség alatt és utána is. A kisfiam extrém koraszülött lett (28.héten császároztak)és ajak szájpadhasadékkal született. 3 hónapot volt kórházba születése után. Volt már több műtétje és még lesz is. Ezek után majd biztos bevállalok még egyet. Hát biztos nem akárki akármit mond. Most h már mindenkinek elmondtam többször érvekkel alátámasztva miért nem lesz abbahagyták de mást nem tudsz ezzel csinálni.
2019. márc. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést. :-)
2019. márc. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Miért kellett jelentene? Mi nem teszik? Unatkozol? Egy ilyen tulok jelentette s múltkor az én teljesen normális kérdésemet
2019. márc. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!