Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kistesó kérdés?

Kistesó kérdés?

Figyelt kérdés
Nagyon anyás gyerekek szüleihez szólna a kérdésem, ahol született már kistesó. Nálatok a nagy bement megnézni titeket és a kistesót a kórházba, vagy nem? Mi a jobb megoldás? Félek, hogy csak felzaklatja, ha meglát egy másik babával, ráadásul nem mehetek haza vele. Lehet, hogy jobb lenne ha 3 napig nem jönne be? Félek az is megviseli majd nagyon.. Nálatok hogy ment?
2019. márc. 15. 19:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
58%

Tudom, picit más, de én alig múltam 2, amikor unokatesóm megszületett és bementünk hozzá a kórházba. Ez az első emlékem, szebb nem is lehetne, nagyon örülök neki, tudom, mennyire vártam, hogy megszülessen:)

Itt ugye tesókról van szó, de szerintem neki is jó, ha látja, hol vagy, nem tűntél el, végre ő is látja a babát, utazik egy jót a kórházig, ott meg még ajit is kap.

2019. márc. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
37%

Nem volt még két éves a fiam mikor a lányom született. Szerintem ez a legrosszabb korkulonbseg ilyen szempontból. Nem értette még hogy miért nem megyek haza vele vagy hogy miért nem maradhat. Nagyon sírt, és bár előtte soha nem volt beteg, iszonyú magas lázas tuszos mandula gyuszit produkált két nap mulva :((( rohantam haza az újszülöttel és mellette őt ápoltam :(

A harmadik gyereknél nem hívtam be őket bár azért akkor könnyebb volt mert a lányom volt 2, a fiam majdnem 4 szóval ők ott voltak egymásnak.

2019. márc. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
16%
Ambulans szulesnel nem kell, hogy sok ido kimaradjon, otthonszulesnel meg egyaltalan semennyi.
2019. márc. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
22 hónapos volt a “matrica” lányunk, mikor született az öcsi. Egész terhesség alatt mondtuk a lányunknak, hogy “anya majd elmegy és hazahozza a babát”. Mi videotelonáltunk próbaképpen, de óriási sírás lett a vége, így nem jöttek be együtt hozzám. Semmilyen probléma nem volt az öcsivel, sőt imádja. Már 6 hónapos a kisfiúnk és már mondja a lányunk, hogy “még egy babát anya pocakjába😅”. Szerintem a legfontosabb, hogy a nagy ne érezze, hogy bármiben hátrányt szenved. Egyik ismerősöm nyáron szül, de már lepasszolta a férjének az egész esti rituálét, fürdetés, fektetést mindent, hogyha jön a tesó csak Rá tudjo koncentrálni, nagyon durva szerintem.... Azt gondolom, hogy Náluk pl lesz gond a nagyfiúval. Szerintem már elég nagy a lányod ahhoz, hogy megkérdezzétek be akar-e menni. 3-5 napot fél lábon is kibírtok majd☺️. Nekünk amúgy utána sokáig nagyon apás volt, mindent csak apa csinálhatott.
2019. márc. 16. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!