Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves kor alatti gyereked...

Egy éves kor alatti gyereked hagytad már otthon egyedül 5 percre?

Figyelt kérdés
2019. márc. 27. 11:13
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
71%

Semmi, utolsó.

Megbillen és esik. Vagy az ablaknak, vagy hanyatt a padlóra. Ha hanyatt esik, jo esellyel agyrazkodasa lesz. Ha az ablaknak esik, tobb verzio van. Siman csak osszeszabdalja magat a torott uvegen, de túléli, csak kicsit fogjak majd csufolni mondjuk az osszevagott arcan, ami egész életére megmarad. Olyan szerencsétlenül esik az ablaknak, higy az ütőeret vágja el, és ez esetben nagy eséllyel meghal, mert elvérzik. Simák csak kiesik az ablakon, ami ugye lehet enyhe sérüléssel járó baleset, mondjuk csak eltöri minden második csontját, vagy eshet úgy is, hogy belehal. Normális ember nem kockáztatja meg egyiket sem

2019. márc. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
82%

"tettünk egy széket az ablakhoz és onnan figyelt, integetett."

Ne! Most ez komoly? Kvázi megtanítottad a gyerekednek, hogyan kell kilógni az ablakon, ha nagyon akar? Ki az a hlye, már bocs, aki ilyeneket tanít a gyerekének? Legközelebb kést is adj neki, hadd szaladgáljon vele, az is olyan kis cuki látvány lesz.

2019. márc. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
77%
Közben olvastam a többi választ is. Igen, nem az a baj hogy a csukott ablakon ki tud esni a gyerek, hanem az, hogy veszélyes dolgot tanít neki. Hogyan álljunk székre az ablak mellé.
2019. márc. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim válasza:
20%
Igen előfordult többször is. Az én kislányom 3 hónapos, nagyon jó alvó...van egy kisbolt fél percre, ha csak 1-2 dolgot kell vennem...egyszerűbb volt, mint beöltöztetni ésatöbbi, főleg úgy, hogy olyan kis bolt, hogy be se fértünk volna babakocsival. A szemetet kivinni meg kiteregetni meg egyértelmű, hogy megcsinálom. Ennyire azért nem kell anyámasszonykatonákat nevelni a gyerekeinkből. Anyukám négyőnket nevelt fel, mezőgazdaságban dolgoztak, bizony szezonban a féléves öcsém naphosszat egyedül volt a házban, elbarikádozva (biztonságosan), anya meg 2-3 óránként megetette, tisztába tette és ment vissza ki dolgozni. És nem volt bébiőr. Én inkább tisztelem az anyukámat, hogy munkára/életre nevelt minket, ezt a példát láttuk és egy olyan anyagi biztonságot teremtettek nekünk (többek között az ilyen bevállalások miatt, hogy gyerek mellett is húzták az igát), hogy azt tanulhattunk, csinálhattunk, amit szerettünk volna. És nem, nem szeretjük ettől kevésbé a szüleinket. Baleset meg akkor is történhet bármilyen korban bármelyik gyerekkel, ha mellette vagy és fogod a kezét.
2019. márc. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
44%

#44 vajon mit tanítottak volna a börtönből ha annak a félévesnek baja esett volna?


A tergetést ne vegyük már egy kalap alá azzal, hogy boltba mész...


Jézusom milyen emberek vannak, csak a szerencséteken múlik hogy nem történik baj.

2019. márc. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Én egyszer-egyszer, ha úgy jött ki a lépés, csak leszaladtam a pincébe a vásárolt holmikért, amikor mélyen aludt délután, mert nem bírtam felvinni az 5.-re mindent a gyerekkel/hordozóval együtt (nincs lift). A bébiőr hatótávolsága leért a pincéig, úgyhogy hallottam volna, ha felkel. Az ajtónk kívülről nem volt nyitható, de mielőtt kiléptem, mindig nagyon ellenőriztem, hogy a kulcs biztosan nálam van-e, egyébként a pincét is az nyitotta. Voltak olyan napok, amikor teljesen egyedül voltam a kicsivel, és a forró nyári melegben pl. tejterméket, gyümölcsöt nem szívesen hagytam volna lent, amíg este 9-kor elalszik. Ennél messzebb sose mertem volna menni amúgy. Mindig biztonságos helyen aludt, nem tudott volna leesni/lemászni, ha felkel, akkor sem.
dec. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!