Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves kor alatti gyereked...

Egy éves kor alatti gyereked hagytad már otthon egyedül 5 percre?

Figyelt kérdés
2019. márc. 27. 11:13
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
55%
Egyszer amikor a férjemnek nem volt ideje a kutyát megsétáltatni reggel, akkor amikor elaludt a baba levittem a ház elé egy pisi-kakinyi időre, kb 2 perc volt de végig figyeltem a bébiőrön és vert a víz az idegességtől pedig a kiságyában volt ahol ha felkel sem eshetett volna baja.
2019. márc. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
54%
Nem. Én paramamami vagyok az tuti. Nekünk kamerás bébiőrünk van, azt viszem magammal ha kiviszem a szemét, kimegyek a postáért. A szomszédom folyton kirakja a gyereket a bejárati ajtó elé aludni az utcafrontra. Halló távolságon belül van gondolom, de én ezt se tenném(főleg hogy még az ajtót is rácsukja)
2019. márc. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
33%
Nem. Eszembe nem jutott ilyen felelőtlenség. A nagy 3,5 éves, a kicsi 2 hetes és őt se fogom soha otthon hagyni.
2019. márc. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
49%
Igen, aludt és figyeltem az órát, 6 perc alatt megfordultam a boltból. Ezt csak a kislányomnál mertem megcsinálni mert ő hihetetlen jó alvó volt és felébredés után soha nem sírt, mindig nézelődött. A fiam alvása kiszámíthatatlan volt és sokszor sírva kelt, nála nem mertem volna ezt megcsinálni.
2019. márc. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
56%
Szó sem lehet róla!
2019. márc. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
15%

7 éves elmúlt, amikor először mentem boltba nélküle. a lépcsőház aljában lévő boltba. Max 20 perc volt.

4 éves lehetett kb, amikor először hagytam annyira egyedül, hogy levittem a szemetet. tettünk egy széket az ablakhoz és onnan figyelt, integetett.


Nem is tudom, hogy jutott eszedbe.

2019. márc. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
83%

"tettünk egy széket az ablakhoz és onnan figyelt, integetett."


Te se vagy épeszű

2019. márc. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
23%

"Te se vagy épeszű"

igazán kedvesen minősítesz. Nem mennék bele a nyílászárók minden lehetséges nyitási módjába... legyen annyi elég, hogy a kilincset nem érte el, és a butó ablak önmagában nem nyíló oldalán állt.


de köszi a véleményed. Puszi!

2019. márc. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
12%
*bukó*
2019. márc. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
83%

"tettünk egy széket az ablakhoz és onnan figyelt, integetett."


Ne is haragudj, de ezen én is megdöbbentem. Erre tanítani egy négy évest hogy álljon ki az ablakba?? Az most teljesen mindegy , hogy hogy nyílik az ablak !

2019. márc. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!