Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Férjem sehova nem jön velünk,...

Férjem sehova nem jön velünk, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kislanyunk 11 hónapos. Férjem sehova nem jön velünk, semmi programban nem vesz részt.

Kislanyunkat szereti, tervezett baba volt. Amit kerdezgetes után meg mondott az az hogy sok ez neki, lefoglal bennünket a gyerek plusz van egy kutyánk is.

Ahol lakunk ő nem sétál velünk mert nem szeret itt és kitalálta hogy ő itt nem fog sétálni. Mondtam neki hogy akkor a tőlünk 10 km-re levo városba menjünk de oda se jön.

Gyakorlatilag sehol nem vagyunk úgy mint egy család.

Kezd teljesen felorolni hogy semmi program nincs csak itthon a 4 fal között. Az udvarra jön csak ki és nem érti mikor mondom neki hogy a gyereknek semmi látnivaló nincs ott.. még én vagyok a hülye.

A 11 hónap alatt sehol nem voltunk közösen, egyszer a gyerekorvosnal..

Tudom hogy ugy érzi semmi szabadideje nincs. De ez sem igaz mert a munkája is rugalmas és sokat tud netezni közben pl.

Este is azt csinál amit akar mert én altatok mindig.

Volt valakinél hasonló?


2019. márc. 31. 22:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
73%

Hát velem egy hétig se csinálná ezt a férjem az biztos....

Minden nap hazaér a férjem 4-re és együtt megyünk sétálni, bevásárolni ilyesmi.

Babát ugyanúgy fürdeti, pelenkázza, eteti stb mint én

Mondjuk sosem kellett kérni, ahogy hazajöttünk a kórházból magától csinált mindent, nálunk ő a gyerekcentrikusabb bevallom.

Ennyi erővel nevelhetnétek egyedül is a gyereket, akinek ilyen a férje.. Én azért kicsit határozottabban elmondanám neki, hogy akkor lehet külön, isten áldja, gondolkozzon el.

2019. ápr. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
80%
Én nem bírnèk egy ilyen "férfival" együtt maradni.
2019. ápr. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
13%

5 válaszoló vagyok.

Jópofa a pontozás, mert pont azt pontoztátok le ,hogy a szerintetek ,,nem férfi" bebizonyította, hogy a családjáért mindent megtesz.Ja, hogy amúgy ő reggel 4-5 fele kel és este 5-6-ig melózik az szerintetek xart se számít, azért hogy átlag felett élhessünk.:) Igen, igaz ha a gyárba robotolna 8 óra hosszát délután fél 3 otthon lenne a panelba és tobzódhatna velünk a xaros pelusba és a homokozóba másra úgyse nagyon tellene kölcsön nélkül,

2019. ápr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
80%

Én egy ilyen férfi mellett nem tudnék megmaradni. A párom sokat dolgozik és pont azt sajnálja, hogy nem tud mindenben résztvenni. Viszont ahogy szabadnapos úgy kell a fiunkat "kilopni" a kezéből. 😂 Elképzelni sem tudom, hogy valaki ennyire közömbös a közös programok iránt. A gyerekben ez rögzülni fog hidd el tudom. Apám jött velünk, de a kocsiban maradt vagy mögöttünk kiállított. Soha nem mentünk nyaralni. Mert mindig másra kellett a pénz... Ő is ilyen vidéki felfogásban nőtt fel, hogy az éves állatkerti sétán kívül minden luxus... Majd megnézheti milyen kapcsolata lesz felnőtt korában a gyerekkel, ha egyáltalán lesz

.

2019. ápr. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
81%
13# ha ez az ára, hogy átlag felett éljünk, akkor inkább éljek átlagosan... Inkább jöjjön el velem es a gyerekkel sétálni és beszélgessünk, mint hogy egész évben szarik ránk, de kussoljak, mert elvitt a tengerpartra. Mellesleg szerinted ha anyuka is már dolgozik akkor szarjank egymásra nyugodtan, hisz lapátolják haza a pénzt?
2019. ápr. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
70%
11es vagyok, mi is átlag felett élünk jócskán, és jól keres a férjem (igaz én is jól kerestem nagyon, de most ugye itthon vagyok) de mellette tobzódik velünk a xaros pelusban is, ahogy te fogalmazol. A kettő nem zárja ki egymást. Ha nálatok igen, akkor elég szomorú.. Mindenkinek arra jut ideje, amire akar. De vigasztald csak magad azzal, hogy amiatt nem foglalkozik veletek, mert értetek melózik egész nap :D Pff.
2019. ápr. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
77%
5 és 13, és ahhoz mit szólsz, hogy a férjem nagyon jól keres, sokat dolgozik, átlag felett élünk ÉS “tobzódik a szaros pelusban” velem együtt mert mindkettőnk számára ez a normális felfogás egy családapa részéről? Baaaaaammm
2019. ápr. 3. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

13 téged jól betanított a férjed: "hozom a lóvét asszony szóval kuss a neved!"

Gratulálok hozzá, igen jól élhettek :))

2019. ápr. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ,,tanított be".Viszont azért vagyok itthon, hogy a gyerekkel foglalkozzak és igen, ahogy a példa ábrázolja a párom ha épp úgy hozza a helyzet ugyan annyira helyt tud állni helyettem ,mint pld az aki rendszeresen mást se csinál mint segít az anyukánk pelenkát cserélni, mert ahhoz is ketten kellenek vagy épp ketten kellenek egy játszóterezéshez is(bár felénk ez sem szokás, mert a 17 hónap alatt 1 apukát láttam a játszótéren akire aztán később anyuka panaszkodott mert nem győzte ellenőrizgetni mivel félrelépegetett) és igen azt gáznak tartom, ha nőként a másik fél nem tiszteli a párját annyira, hogy talán a munka világába is elfáradhat vagy úgy tesz mintha a gyerek előtt nem ugyanolyan lett volna ,mint utána!Nyilván a kérdező férje se ma nem kezdett sétálni vele..

Míg nem volt gyerekünk ugyanazt csináltam mint a párom.Igen el lehet benne fáradni és nem, nem felejtettem el, hogy milyen elfáradni az egész napos talpalástól így ha teheti pihenjen.Minden este fürdeti a gyereket és kiviszi az udvarra és nekem ez így megfelel.Az is megfelel, hogy tudom ha gond van ha holnap meghalok simán ellátja nélkülem is mert bebizonyította, hogy képes rá.Tényleg car élet, hogy tiszteljük egymást és olyannak fogadjuk el a másikat amilyen és képesek vagyunk nem többet tenni egymásra mint amit elbír mindenféle erőfeszítés nélkül úgy, hogy közben mindketten jól is bírjuk érezni magunkat és elégedettek vagyunk..Ez lenne a ,,rossz"?

Beszélgetni tudunk este mikor alszik a gyerek.Ha egy pár akar, szakít időt egymásra ehhez nem kell játszótérre menni vagy épp sétálni, nem is ettől lesz valaki jó férj ,jó apa.Minden fontosabb történésnél ott volt a párom szerintem ez bőven elég.Főleg, hogy a lányunk is láthatóan ragaszkodik hozzá és megvan egymás iránt a kötődésük.Szóval igen.Ha neked ez a rossz akkor nekem sose legyen rosszabb.:)

2019. ápr. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
19# ha valakinek fáradtság a gyerekével és a feleségével sétálni egyet vagy bármilyen programot csinálni, 11 hónap alatt, akkor talán nem kellett volna gyereket vállalni. Senki nem mondta, hogy a nő nem hibás, hogy ilyen férfinek szült. De biztos mindenki hülye csak te vagy helikopter. Én kérek elnézést, ha a férjem nem csak akkor hajlandó nekem segíteni ha majdnem megvakulok... Őszintén kíváncsi vagyok mi lesz veletek, ha te is dolgozni fogsz? Majd mindketten közlitek, hogy elfáradtatok és a gyerekkel senki nem foglalkozik? Vagy továbbra is mindent te csinálsz és büszke leszel rá mekkora hős (haha, csicska) vagy? És szégyellje magát aki elfogad és igényel segítséget...
2019. ápr. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!