Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Férjem sehova nem jön velünk,...

Férjem sehova nem jön velünk, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kislanyunk 11 hónapos. Férjem sehova nem jön velünk, semmi programban nem vesz részt.

Kislanyunkat szereti, tervezett baba volt. Amit kerdezgetes után meg mondott az az hogy sok ez neki, lefoglal bennünket a gyerek plusz van egy kutyánk is.

Ahol lakunk ő nem sétál velünk mert nem szeret itt és kitalálta hogy ő itt nem fog sétálni. Mondtam neki hogy akkor a tőlünk 10 km-re levo városba menjünk de oda se jön.

Gyakorlatilag sehol nem vagyunk úgy mint egy család.

Kezd teljesen felorolni hogy semmi program nincs csak itthon a 4 fal között. Az udvarra jön csak ki és nem érti mikor mondom neki hogy a gyereknek semmi látnivaló nincs ott.. még én vagyok a hülye.

A 11 hónap alatt sehol nem voltunk közösen, egyszer a gyerekorvosnal..

Tudom hogy ugy érzi semmi szabadideje nincs. De ez sem igaz mert a munkája is rugalmas és sokat tud netezni közben pl.

Este is azt csinál amit akar mert én altatok mindig.

Volt valakinél hasonló?


2019. márc. 31. 22:03
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Szia! Én még csak most vagyok várandós az első babával, de a férjem már mostantól ilyen. Minden fontosabb, mint én, alig tölt időt velem. Ha segítség kell valamiben, megcsinalja ugyan, de azért megmorogja. Állandóan a szüleinél van és munkaban. Addig van itthon, míg vacsorázik és alszik. Este se jön velem pihenni, mert a tv és a sör fontosabb. Én tudom, hogy fáradt meg elismerem, hogy fontos az is, hogy a szüleinek segítsen, de ez napi szinten így megy sajnos. Le van ejtve, hogy a terhes felesége épp gyengélkedik-e, boldogul-e a háztartási feladatokkal vagy magányos - e esetleg. Pedig komolyan mondom, nem volt ilyen ő se. A 11. évet tapossuk együtt és a baba is tervezett volt. Viszont hallottam valahol, hogy a férfiak ilyenkor megijednek a felelősségtől. Tegnap este sírva kértem, hogy ha meglesz a pici, ne viselkedjen így...
2019. ápr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!