Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Inek mennyi és milyen segítség...

Inek mennyi és milyen segítsége van (volt) a kisbaba mellett?

Figyelt kérdés
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nem tudom megerteni azt, amikor mondják, hogy "te is pihenj le, mikor a kicsi alszik". Nekem mindig van mit csinálnom főzés, mosás, vasalás. Segítségem jó formán nincs, sajnos. Férjem annyit segít, hogy itt-ott felporszivoz, sokat dolgozik.

2019. ápr. 19. 21:55
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nekem ( sajnos) meg a ferjem se segit, nem hogy anyosom.. edesanyam kulfoldon el.
2019. ápr. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Én a 6-os válaszoló vagyok.Szerintem semmi kivetnivaló abban sem, ha egy nagymama ráér és segít az unokája körül, ha kedve van és energiája.

Ahogy írtam nálunk anyuék dolgoznak így esély sincs ilyenre.Pedig szerettek volna több időt tölteni a kisunokával. Apumról nemrég derült ki, hogy meg kell küzdenie a rákos betegséggel így valószínűleg inkább ők fognak egy ideig segítségre szorulni és nem az unoka lesz az első csak remélhetem, hogy lesz idő mikor a fiam meg édesapám mint nagypapa tudnak együtt játszani,nevetni és mókázni vagy, hogy a gyerekem tényleg meg fogja ismerni a papáját, hogy milyen jó fej.Szerintem szomorú, ha egy nagyszülőt nem érdekel az unoka.Nyilván nem kötelezhető senki semmire.Mindenki magának szül, de egy gyerek szempontjából fontos a család, fontosak a nagyszülők is taníthatnak neki dolgokat épp úgy mint a szülők.Már ha olyan a család mint felénk ahol valóban szeretjük egymást és ragaszkodunk egymáshoz.

2019. ápr. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Mi már hála Istennek túl vagyunk ezen. Épp ebben a helyzetben voltunk, nagyon nehéz időszak volt. Hinni kell és bízni kell, h meggyógyul. Tiszta szívből kívánom, h mihamarabb meggyogyuljon. Ezek a bajok, sajnos,mikor a családban ilyen történik.
2019. ápr. 22. 17:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!