Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabám 5 hónapos és alig...

Kisbabám 5 hónapos és alig 2centi a kukija ez normális? Nektek mekkora a babának és mennyi idős? Esetleg akinek hasonlóan pici volt a babának és változott?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 29. 17:25
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor képzeld, hogy amikor nagyon hideg vizbe megyek akkor nekem is képes összemenni 3-4 cm esre és teljesen átlagos méretem van.
2019. ápr. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
85%

Képzeld, a páromnak nyugalmi állapotban sacc 9 centi, de ha megnő...Hajjajjjj.... 2 fajta van belőle, a vér... meg a hús... reménykedj, hogy a fiadnak az előbbi lesz...

(Remélem csak egy beteg troll vagy....)

2019. ápr. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
83%

Az enyém is akkora. Anyám azt mondta az a normális.

21/f

2020. jan. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Fiaim vannak. Sose jutott eszembe megmérni. De elképzelem a jelenetet. Pelenkázás előtt a kellékekhez odatenni egy mérőszalagot,és piszkos pelus le,törlés,mérés,krémezés,tiszta fel és kész. A mérés eredményét elektronikusan vagy papíron rögzíteni,hogy nyomon lehessen követni. Anyám!

Viccen kívül,nyugi,nőni fog😄.

Vicc..

Nászéjszakán a férfi kissé szégyellősen veszi elő a szerszámát,ami elég pici,és így szól:

- Drágám,ezt tudom nyújtani.

Mire a friss menyecske:

- Ja,ha ezt még tudod nyújtani,akkor semmi gond.

2020. jan. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
50%

Még azok a kulcsszavak: mikropénisz! :D :D :D

Jajj, nagyon nevetek! :D

2020. jan. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
12%
Nem tudom miert kell kigunyolni a masikat, a 2 cm igenis baromi kicsi. Nekem 3 hetes fiam van,es meglepodtem,h hogy arânyaiban nezve milyen hosszu kukija van,nem mêrtem le de legalabb 4 cm. En is aggodnek...
2020. jan. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

4 centi... Menj már aludni! :D :D :D

A 3,5 éves fiamnak nincs 4 centis!

Ne túlozzál már, senki nem hiszi el.

2020. jan. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Bakker ,utolso,ha felebred eskuszom lemerem :))
2020. jan. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
75%

A mikropénisz létező betegség. Kérdező, nekem szülés után mosolyogva mondta az egyik hölgy, hogy a fiamnak az átlagnál kisebb van, de ne aggódjak, minden rendben.

Később orvoshoz kellett vinni más ok miatt, ahol kérdéses volt, mi is a konkrét diagnózis, és akkor megmondta a doki, hogy az esetében fitymaszűkülete van, de egyre javul, és nincs mikropénisze, sem rejtett pénisze.

Tehát, ha gond lenne vele, orvos mondta volna. Ha aggódsz, kérdezz rá a gyerekorvosnál, szerintem ő meg fog nyugtatni.

2020. jan. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
11-es, azért ez a 3-4 cm elég hihetetlen. A hüvelykujjam 6cm. 3-4 cm kb akkora, mintha eltűnne. Felnőtt férfinak az még nyugalmi állapotban is nagyon kicsi. Hideg vízben is.
2020. jan. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!