Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tv a szobában, baba melletz?

Tv a szobában, baba melletz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Első babánkat várjuk,jövő hétre vagyok kiírva. Mindenki azt ajánlja hogy az első hetekben a mi szobánkban aludjon az én felem mellett a kiságyában. Két szobás kertes házban élünk, az egyik szobát neki rendeztük be, nagyon szép lett, közvetlenül a mi szobankbol nyílik, ami háló és nappali is egyben, esténként tvzni szoktunk. Most gondoltam bele hogy ha itt skarjuk hogy legyen a baba, ahogy ajánlják, hallani fogja a tv t ami nem tudom mennyire káros... Vagy az mennyire rossz ha a saját szobájában alszik. Köszönöm a tapasztalt anyukák, apukák válaszait
2019. jún. 13. 22:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk a gyerekszobában is volt tévé az első perctől fogva. A gyerek ott aludt mindig, viszont én is. Volt nekem egy ágy bent és bizony ment a tévé sokszor éjszaka, hajnalban is. Praktikus oka volt, hogy sokkal kisebb fényt adott, mint egy akármilyen lámpa (viszont a sólámpánál többet), így a bekapcsolt tévé mellett tudtam kényelmesen szoptatni, pelenkázni. Meg hát bárhogy is van, nem mindig sikerült nekem is akkor álmosnak lennem, amikor aludt a gyerek.
2019. jún. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
80%

10-es vagyok

Félreértések elkerülése végett: nem azért szeretném hogy zajban legyen, hogy zavarja a sok inger szegényt, csak hogy szokja meg hogy vannak hangok, amikor alszik, ne kelljen már lábujjhegyen járni mellette. Nálunk az ablaknyitás is igen hangos, bölcsi van az ablak alatt, plusz kamionok hoznak szállítmányokat, tolatnak, stb., ha minden zajra felriadna problémák lennének. Persze éjszakai alvásnál teljes csend van, szinte végig is alussza az éjszakát, csak egyszer ébred enni.

2019. jún. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%

Ugye azt tudják sokan, hogy a tv-n nem csak az "agybutító" műsorok mehetnek, hanem ma már simán lehet egész nap nézni a kedvenc sorozatunkat (pl Netflixen)? :)


Tehát sokkal kényelmesebb kirakni a nagyképernyőre, mint a laptop előtt görnyedni. Nálunk is mindig a netflix, hbo go megy, nem a SuperTV2 és társai.

2019. jún. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az én kicsim már 1 hónaposan figyelt a TVre, ha bekapcsoltuk úgy kellett őt forgatnom, hogy ne tudja nézni. Ha csak TV ment, akkor a reklámok villódzó fénye nagyon bántotta a szemét, odatartotta mindkét kezét a szeme elé, viszont ahogy utolsó is írta amikor HBO Go-t néztünk arra nyugodtan aludt. Amúgy keveset nézünk bármit is, amióta megszületett :) nagyon max heti egyszer.
2019. jún. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!