Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, hogy a fiam elobb felállt...

Baj, hogy a fiam elobb felállt, és nem mászott még?

Figyelt kérdés
Attól biztos fog mászni, csak később.
2019. jún. 23. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Nem baj. De az fontos, hogy ne maradjon ki a mászás.
2019. jún. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

Nem baj. Nekem a legnagyobb gyerek 7 honaposan allt fel, elotte nagyreszt kuszott, picit maszott. Eleg hamar elkezdett butorokba koaszkodva lepkedni is felallas utan, de ettol fuggetlenul maszott is rengeteget. Ha nem volt mibe kapaszkodni, vagy sietett, akkor maszott, hazon kivul is mindenhol maszott. 11 honaposan elindult, stabilan ment eleg hamar, de jatek kozben meg azutan is sokaig maszott is. Nem allt fel mindig es nem setalt mindenhova.

Nem biztos, hogy fog maszni, lehet, hogy kuszni fog csak, ezt igy nem lehet megmondani. Vannak babak, akiknel ez, vagy az kimarad.az a lenyeg, hogy jarason kivul meg valamilyen formaban kepes legyen az onallo helyvaltoztatasra.

2019. jún. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én lányom most 10 hónapos. 6 hós volt, mikor kúszni kezdett, 8.hó végén felallt kapaszkodva, 9.hó vége felé kezdett mászni, azóta megállás nélkül mászik. 2 hete kapaszkodva tett pár lépést. Kíváncsi vagyok, mikor fog stabilan menni kapaszkodva. Én úgy tudom, h mindegy hogy van a sorrend, csak ne maradjanak ki a mozgasfejlodesek.
2019. jún. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

A fiam kb 2x probalt maszni

Nem jott be neki

Inkabb felallt es megtanult extra hamar jarni...


Kitunore vegzet ertelmi szellemi es mozgasaban soha nem volt semmi problema ...

2019. jún. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Egyáltalán nem baj. A kisfiunk 7 hónaposan állt fel először. Nem ment sehová még, csak felállt. 10 hónapos volt, mikor mászni kezdett, viszont 11 hónaposan már járt. Szóval semmit nem befolyásol.
2019. jún. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
9.hónapot epp, hogy betöltötte. Akkor remélem nem probléma.
2019. jún. 23. 17:44
 7/9 anonim ***** válasza:
38%
Az én gyerekemnel kimaradt a kúszás és a mászás is. Semmi baja.
2019. jún. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az sem feltétlenül baj, ha nem fog mászni. Az én fiam egyáltalán nem mászott, ellenben 7 hónaposan felállt és bútorok mellett kapaszkodva már 8-9 hónaposan totyogott. 10-11 hónapos kora körül már kapaszkodás nélkül ment.

Színjelesre érettségizett, már 27 éves, önálló, dolgozó ember.

2019. jún. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Enyém is előbb állt fel, aztán pár hét múlva mászott... jóóó sokáig, mert menni meg későn kezdett.
2019. jún. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!