Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Nektek mi a véleménye...

Anyukák! Nektek mi a véleményetek a Pepcos ruhákról?

Figyelt kérdés

És az F&F?

Ti hol szoktatok rucikat vásárolni a babáitoknak? Sajnos nem vagyunk gazdagok, a nagyon márkás cuccokat nem engedhetjük meg magunknak.


2019. júl. 11. 21:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
59%

Nincs is ertelme gyerekeknek markas ruhakat vasarolni.

Szerintem jok a Pepcos cuccok , jok az arak is !

2019. júl. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Cute_Psychopata ***** válasza:
54%
Ugyan nem anyuka vagyok, de a kisöccsémnek az anyukám a pepcoban veszi a ruhákat. Tartósak, a minta sem kopik le róluk egy hamar, nem szakad, és a mosásban sem nyúlik ki!:)
2019. júl. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
66%
Hát mi végigpróbáltuk a Pepco, F&f, Kik, Takko, Lidl, Aldi ruháit, és a Pepco a leggyengébb minőségű. Tény, hogy árban is a legolcsóbbak.
2019. júl. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
25%
Annyira hamar kinövik, felesleges drágábbat venni. A 3. lányom hordja ugyanazokat a Pepcos ruhákat, jó lesz a negyediknek is, teljesen szépek, újszerűek. 😊
2019. júl. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem sincs gond a pepcoval. Megfizethető. Gyorsan kinövi a gyerek. Az is lehet, hogy egyszer adod rá és tiszta folt lesz ami nem jön ki. Egy drágább, markásabb dbnál azért szívja a fogát az ember.
2019. júl. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%

Ár érték arányban szerintem jó

De egy tanács mindig nézd meg jól mert én már jártam úgy hogy a kislány nadrág egyik szára jóval rövidebb volt a másiknál😂

Van olyan póló onnan aminek elég hamar kikopott a színe. De nagyrészt kibírja a ruha mert nagyon gyorsan nőnek

2019. júl. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
76%
Semmi bajom nincs a pepcos cuccokkal. Többségét már a második lányom hordja, ezerszer voltak mosva és nem amortizálodnak jobban mint egy F&F. Kisbabának, ovisnak sztem nem kell ennél magasabb minöség. Hamarabb szakitja ki, koszolja össze, hagyja el - minthogy elrongyolodjon.
2019. júl. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
57%

En c&aban szoktam venni, ha van akkor a lidlben is jok vannak.

Pepcot nem veszek sosem mert borzalmas a minosege

2019. júl. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Jó áron vannak és birják. Olykor fura a méretezés, pl múltkor vettem egy 68as és egy 74es napozót, de tök egyforma volt. Tartósak is, bár a nagyobb fiam hamar leamortizálja az összeset, kb 2x elesik és lyukas a naci, vagy felakad valahova a kis szerencsezsák 😂

De pl magamnak is szoktam ott rucikat venni, én szeretem a ruháikat.

2019. júl. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nekünk nem jött be a pepco, sosem sikerül ráakadni a megfelelő méretre. Van onnan ruhája, volt, amit egyszer sem hordott, mert bár elvileg a mérete volt, de nem tudtam rajta összepatentolni. Plusz nekem sokszor már kicsit túl sok, olyan túlzó a ruhák többségén a minta, de ez ugye ízlés kérdése is. F&F-ből egy ruhája van, ajándékba kaptuk, nagyon szeretem, jó az anyaga. Mi a H&M-ből, C&A-ból vesszük a legtöbb mindent, a több darabos szettek egész jó árban vannak, gyakori a leértékelés, főleg ha kifutó darab. Amúgy legutóbb a Zara honlapján futottam bele szintén akcióba, 900 ft-ért vettem neki felsőket, ha jól emlékszem kb. a Pepcos ruhák is ennyibe kerültek. Érdemes egy-egy nagyobb bevásárlás előtt szerintem több helyen szétnézni, hátha találsz valami jó kis leértékelést.
2019. júl. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!