Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Nektek mi a véleménye...

Anyukák! Nektek mi a véleményetek a Pepcos ruhákról?

Figyelt kérdés

És az F&F?

Ti hol szoktatok rucikat vásárolni a babáitoknak? Sajnos nem vagyunk gazdagok, a nagyon márkás cuccokat nem engedhetjük meg magunknak.


2019. júl. 11. 21:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Max a meretezest nezd meg jol.

Vagyis azt h egyezik e 🙂

2019. júl. 12. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Én mindig is utaltam őket, nehéz jó minőségű venni.


F&f jobb, de drágábbak is.

Jobban szeretek környékbeli babás csoportokban jó minőségű ruhákat venni, olcsó, sokszor címkés atnott ruhákat fogok ki.

122-es méretig veszek így, nekünk ez jobban bevalt a környezetvédelmi részéről már nem is beszélve.

2019. júl. 12. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
34%
Mi nagy kornyezetvedok vagyunk, igy keruljuk ezeket a boltokat. Hada gyerekboltban vasarolunk, kimossuk es kesz. A pepco es tarsai szamunka feleslegesen tultermel, a minoseg kifogasolhato es messzirol felismerheto minden 2. kislanyon a pepcos ruha.
2019. júl. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Az f&f sokszor indokolatlanul drága, de akcióban ki lehet fogni jó dolgokat, jó minőség viszont nem túl változatos. A pepcoban meg kell válogatni a ruhákat, mert vannak gyengébb minőségek, illetve a méretezés nem az erősségük, de arra a csekély időre, míg jó a gyerekre tökéletesen megfelel.

Mindkettőből vannak nekem is ruháim. Kb ugyanaz a véleményem, mint a gyerekruhákról. Viszont nem használóinak gyorsan, van pepcoból farmerom, amit 4 éve hordok és semmi baja.

2019. júl. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nincs gond a Pepco-s ruhákkal, ár-érték arányban jó. F&F jobb minőségű sokkal, de drágább is sokkal. Kik ruháit szeretem még, a Pepcotól jobb minőség, kicsit drágább, de az F&F-től szerintem kicsit olcsóbb. C&a is jó minőség, de azt én már nem sorolom az olcsó kategóriába.
2019. júl. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

A Pepco olyan minőség, amennyibe kerül. SOkszor el van szabva, cérnák lógnak belőle. Vagy az első mosás után használhatatlan.


Néha-néha veszek én is ott pl inget, amit kb 2x vesz fel, míg kinövi. Annyit kibír.

Vagy most úszógatyát vettem, aminek a varrása szétment a mosásnál (az egész dereka). SZóval még nem is használta, de már vehettem elő a varrógépet...


Az F&F sokkal jobb, de az árban is magasabb ugye.


Legtöbbször a H&M-ből rendelek online, ami le van árazva. Akkor olcsón jutok jó dolgokhoz.

2019. júl. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ovis fiamnak veszek ott melegitogatyat az oviba. Vigyáz a ruhákra, nem szakad ki, nem fetreng az udvaron és pár mosás után úgy néz ki mintha lég labb a 3.gyerek hordana. Olyan minőség amennyibe kerül. Viszont ha baba ruha, akkor inkább turi. Amúgy most a h&mben olcsóbban vettem nadrágot neki mint a pepcoban. Tesco ruhát babakoraban vettünk, az sztem jó minőségű, szerettük.
2019. júl. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Pepco nagyon rossz minőség, az F&F jó.
2019. júl. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
10 hónaposak és ott veszünk nekik otthonra ruhát. Kuszni, mászni teljesen jó. Már nem növik ki hamar, viszont elkopnak az egész napos játékban. Azért több ezres ruhát sajnálnék.
2019. júl. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a pepcot. A h&m-et sem annyira, rá lehet szaladni varrásos hibákra, legalábbis nekem eddig majdnem mindig sikerült.

F&f szerintem jó, bár nem túl “trendi” ovis korúaknak. Vögele, c&a is jó, akcióban ki lehet fogni olcsó darabokat. Zarának is jó akciói szoktak lenni.

Márkásabb használt ruhákkal szerintem jobban jársz mint a pepcoval.

2019. júl. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!