Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon nagy a különbség egy...

Nagyon nagy a különbség egy 3kilós meg egy 4 és fél kilós újszülött között? (vágom, hogy 1,5kiló. ) de nem látszik sokkal idősebbnek, vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
Mióta megtudtam, az utolsó ultrahangon, hogy 4 kiló feletti babám lesz, egyfolytában kis szumó-birkózókkal, óriáscsecsemőkkel és egyéb hülyeségekkel álmodom ;-)
2010. júl. 11. 09:36
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszönöm szépen a válaszokat, azért megnyugtató, hogy az ultrahang sem mindenható,legalábbis ebben az esetben örülnék, ha egy kicsit tévedne :-)Nemcsak az "óriáscsecsemő" miatt, de valahogy, vagy valahol(?) annak a babának ki is kell jönnie..

Az biztos, hogy akármekkora is egy baba,biztosan gyönyörű!

Mindenesetre elvileg napokon belül kezdődik az "ágyugolyó" futam, mindenképpen írok ide, hogy végül is mekkora lett a baba!

köszönöm mégegyszer a válaszokat, kitartást ebben a nagy melegeben, és minden szépet-jót Nektek!

2010. júl. 11. 14:08
 12/22 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 4100 g-mal,60 cm-rel született és tényleg nagyobbnak is látszott a többi babánál.

De nyugi, nem csak ettől függ, hogy nehéz lesz-e megszülni.

Én 162 cm és 50 kg vagyok, ehhez képest viszonylag könnyen megszültem 6 óra alatt ezt a nagy gyereket.

2010. júl. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem látványos a különbség.Amikor az én kisebbik fiam született-3090 grammal-a mellettem levő ágyon levő anyuka 4500 grammos kislányt szült.Hát,az én csöppségem elveszett a csajszi mellett.A 32.heti UH-on nekem is nagy babát ígértek,de a fiam 37+3 hetesen kibújt(ehhez képest nem volt kicsi).Én személy szerint nem bánom,hogy nem 4 kilósan született.
2010. júl. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Remélem én is hasonlót fogok tudni mesélni a szülésről, mint Te, kedves uccsó válaszoló!Állítólag "igazi szülő alkat vagyok", széles csípő..stb, de ahogy olvasom, ez igazán nem számít!

Na, majd nemsokára!

Köszönöm a válaszod!

2010. júl. 11. 15:32
 15/22 A kérdező kommentje:
Bocs, nem utolsó, utolsó előtti válaszolónak szántam!
2010. júl. 11. 15:35
 16/22 anonim ***** válasza:
:o) annyi, hogy picit nagyobb, vagy ducibb és ennyi. :o)
2010. júl. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
a szobatársamnak azt mondták,h alig lesz 3kilós a babája erre 4200kg-s fiút szült,4óra alatt,vajúdással együtt!az én lányom 2480kg és 48cm-rel született,hát volt közöttük külömbség rendesen
2010. júl. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Hát, olyanokat írtok...;-)!!!! Már ajándékozom is el az 56-os babaruhákat, és beszerzem a szumós jelmezt!

Sebaj, legfeljebb, majd Ő fog a tenyerén hordozni...

2010. júl. 12. 09:04
 19/22 anonim ***** válasza:
uccsó vok!ezért ne ajándékozd el az 56-osokat,mert ki tudja!?ahogy te is írtad:nem minden6ó az ultrahang!
2010. júl. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
10:30-as vagyok.El ne ajándékozd!Az én lányomra nagyok voltak az 56-os ruhák,pedig mint írtam 4 kg-val született.A kórházban 57 cm-nek mérték,de valójában 53 cm volt.Egíáltalán nem volt duci baba,1 db hurkája sem volt.Valószínű a csontozata és a feje vitte a súlyában a prímet és nem a husi(háj) :-)
2010. júl. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!