Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen hordozó lehet jó egy 3...

Milyen hordozó lehet jó egy 3 évesnek?

Figyelt kérdés
Inkább kirándulásokhoz kellene, mert még olyan sokat nem bír menni, hamar elfárad. Van egy csatosom, sokáig használtuk is, de csak 15 kilóig lehet hordozni benne, a fiam már 16 kilónál több vmivel. Van egyáltalán olyan, ami nagyobb gyerekeknek való?

ápr. 15. 13:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
34%
Hu, off, de biztosan nagyon “kényelmes” lehet így túrázni. Én már a 8 kg-t is megéreztem a hátamon. Minden tiszteletem!
ápr. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat. A szuper gyerekes szuper anyukák meg tartsák meg maguknak a véleményüket, mert csak kötekedni tudnak. Amúgy jó múltkor hallottam vkitől, hogy túrázás során néha hordozóban viszi vki a 4 éves gyereket, akkor én is úgy voltam, hogy minek ekkorra gyereket cipelni. De saját bőrömön érzem, hogy igenis, egy 3 éves gyerek nem tud egyhuzamban sokat menni, kézben vinni meg rendkívül nehéz. Itt nem 1-2 kilométeres városi sétákról van szó, hanem hosszabb, erdei kirándulásról nehezebb terepen.
ápr. 15. 17:18
 13/19 anonim ***** válasza:
82%
Preschooler csatosokat javaslom, pl Lennylamb markaet. Akar vintedrol is ;)
ápr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
78%
Nekem möbius van, az tök sokáig jó, 20kg talán, plusz jól is állítható. Az a fajta, ami tud működni ombuként is, de én nem bírom ha csak vállra terhel a hordozó.
ápr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
26%
10: kösz hogy megengeded, hogy akkora távot és menjünk, amekkorát mi szeretnénk. Pacsi!
ápr. 16. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
75%

11, ha jól kötöd a hátadra olyan mint egy hátizsák. Sokkal kényelmesebb mint kézben vinni.


Nem értem miért ne mehetnének hosszabb túrára. A gyerek max alszik egy jót a levegőn vagy nézelődik, neki is jó, a szülőknek is jó mert kikapcsolódnak.

Ha a gyerek 1-2 km-t bír akkor ne is menjenek többet? Sőt akkor annyit sem mehetnek, hanem csak a felét mert ugye van visszaút is.

Nem is értem miért kell beleszólni más életébe, főleg így leszólni.


Egyébként az lenne a legjobb ha eltudnál menni valamilyen üzletbe ahol feltudjátok próbálni. Hordozóházba fel lehet próbálni, más most nem jut eszembe, de neten vannak opciók.

Én írtam a manduca xt-t, de az ugye egy vékony alkatnak nem épp a legjobb választás.

ápr. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
16%

16# Nálam nem jött be, de köszi. Hordozási tanácsadó kötötte rám, mutatta meg, csináltam meg előtte, az én derekam-hátam akkor se bírta, ez van. Utána nagyon fájt mindig, de már ha hosszú ideig rám volt kötve akkor is. Többfélét is próbáltunk. Egyszer visszamentem hozzá, hogy újra megmutassam, hogy hogy csinálom, mert csak fáj és minden jó volt. De én mindig derék-hátfájós voltam, terhességek alatt is, meg előtte is a munkahelyemen. Picit hajolni kellett sokáig az se volt kényelmes, fájt, beállt. A vicc, hogy voltam dokinál is ezzel, de nem találtak semmit és fiatal is vagyok. Anyukám hasonló volt, később derült ki, hogy sérve van. Bár nekem elveim is vannak, egyszerűen ekkora gyereket nem fogok már hordozgatni jobbra-balra. Ettől még nem bántok senkit, aki igen, mások vagyunk, engem az se zavarna, ha a nagy 7 évest hordozgatná más szülő. Nem az én hátam. :D Meg ha akarnám se tudnám, az én lányom miután már járt meg nem maradt ilyesmikben megkötözve felkötve, mert ő felfedezni akart még akkor is, amikor elfáradt.

És tudom nem vagyok ilyen szuper anyuka, mint ti, de ettől még nem kellene lepontozni, miközben őszintén írtam, hogy minden elismerésem... nem lenézésből, hanem normálisan, hogy valaki erre képes és bevállalja pedig azért túra+cipelni egy 16 kg-t nem éppen egy kellemes kirándulás, kikapcsolódás lehet. Senkit nem bántottam!

11# voltam.

ápr. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
17, persze, ez is rendben van ha valakinek nem jön be. Csak nem tartom jónak hogy ha valaki hordozni akar 3 éves gyereket a másik meg leszólja. És itt most nem rád gondolok, én konkrétan senkit nem is pontoztam. A szöveg első részét írtam csak neked, azért tettem utána egy nagyobb szóközt. Feltételezem az egészet magadra vetted.
ápr. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
17# vagyok. 18, Nem vettem magamra, csak arra céloztam, hogy fullra lepontoztak, csak mert leírtam, hogy minden elismerésem bántó szándék nélkül. :D Nem rád gondoltam.
ápr. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!