Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Akik Stokke babakocsit vettek,...

Akik Stokke babakocsit vettek, a baba mennyi idős koráig használtátok? Megvoltatok elégedve vele?

Figyelt kérdés

2017. máj. 12. 17:32
1 2
 11/14 jafnrétti ***** válasza:
76%
Ez a szánalmas stokke-civakodás még mindig tart :D Erős a gyanúm, hogy ugyanaz az egy személy csinálja a feszkót ennek kapcsán már legalább egy éve. Nevetséges :D
2017. máj. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, te is kaptál tőle kedves privát üzenetet amiben elhord mosdatlan örömlánynak meg hazugnak?:-D Látom a pszichiátriai kezelések árából vette a stokkét ezért ilyen súlyos az állapota:-D
2017. máj. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 jafnrétti ***** válasza:
82%

Ez a mizéria még valamikor itt kezdődött azt hiszem :D

Engem még akkor talált be ez a kedves válaszadó, legalább is szerintem ők ketten egy és ugyanaz, legfeljebb új regisztrációval, mert a százalékuk nem egyezik. Ez mind ő:


"Miért a milliomosnők nyeljék már le mások mocskolódását, hogy plázamajmokak való babakocsi?"


"Az a baj, hogy sok minden olyan dolog vesz minket körbe az életben ami tulajdonképpen akár Stokke is lehetne...

Pl, hogy máshova megyünk orvoshoz, máshova jár a gyerekünk iskolába, más osztályon utazunk a repülőn...

Mert te ennyire vagy képes az életben, míg mások többre. "


"És tudjátok mit?!

Legközelebb látok egy Stokkés anyukát összekacsintok vele, hogy nem ilyen proli xarok vagyunk mint ti!"


"Ezzel a termékkel a világon semmi baj nincs, azt nyújtja amit a gyártó a vásárolónak ígért.

Elegáns, gyönyörű, masszív, biztonságos és a gyerek magasan ül benne, nagyon könnyű tolni.

Én buszon még Stokkét nem láttam.

Valószínűleg minden embernek van egy egészséges öntudata, hogy akkor ad ki ennyi pénzt egy babakocsira, ha van autója.

Abszolút egy milliomos életvitelre tervezték.

Én még nem láttam a Sparban a sorban vadiúj Stokke babakcsival ácsorgó hölgyet.

Mert van aki bevásárol nekik, máshol esznek stb.

Nem fog rohanni az Aldiba olcsó tejfölért, amikor egy gyapjútakaró a babakocsira 13 ezer forintnál kezdődik.

Aki megveszi tudja miért veszi, tudja értékelni."


Érdemes belenézni ebbe a kérdésbe, bár van olyan válasza, amit töröltek (azzal kapcsolatban, hogy milyen trauma érte, amikor egyetemistaként életében talán először tömegközlekedésse utazott a pórnép között), de egy másik válaszban ott van elég hosszasan beidézve, hogy mennyi hülyeséget hordott össze.



https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak..

2017. máj. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a használható, értelmes válaszokat. Tehát akkor 2,5 éves korig nyugodtan lehet használni.


A kérdést csak azért tettem fel, mert már fél éves a kislányunk, és ugyan 3:1-ben babakocsink van (mamma kiddies), teljesen megvagyok elégedve vele, mind a mózessel- mind a hordozó résszel. Viszont a sport része nem tetszik, nekem nagyon nyitott, és nem tetszik, hogy nem látom a babát, mivel előre néz a kocsi. A stokke pedig ebből a szempontból tökéletesen megfelelne. Ezért is kérdeztem, hogy érdemes lenne-e még lecserélni rá a jelenlegit.



A kötekedő válaszolónak pedig azt üzenném, hogy nem tudom mégis hol él, de már láttam stokke babakocsit tologató anyukát auchanban, cbaban, és sparban is. Buszon nem, de csak mert én sem utazom busszal szerintem. Ugyanis ők is emberek, esznek- isznak, képzeld esetenként talán főznek is, és nem töltik a mindennapjaikat éttermekben. Hogy az ember tudjon venni egy ilyen babakocsit nem kell a felső tízezerhez tartozni, nem kell milliomosnak lenni.

2017. máj. 16. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!