Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Miért érzem úgy, hogy csak...

Miért érzem úgy, hogy csak színvonaltalan, szakmaiatlan, kioktató, rátukmáló válaszokat kapok itt állandóan a babakocsis kérdéseimre?

Figyelt kérdés

2017. okt. 31. 12:09
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
55%
Sokan nem szeretik a gagyi lengyel babakocsikat. Nekünk az volt, bevált. Októberi a fiunk, nagyon jól be lehetett bugyolálni abban a kocsiban. Tolni is egyszerű volt, mert nem négy fix kereke volt, hanem 2 fix és 2 bolygósítható. De nagy kerekéi voltak, így a terepet is birta. De vannak hátrányai, ez egyertelmu. Pl összecsukva is hatalmas, tömegközlekedésre sem túl alkalmas, patentek sem túl strapabírók. De 25 ezerért vettük használtan és ennyiért el is adtuk. Következ ő gyerekeknél nem ússzuk meg ilyen olcsón, mert harmasikrek és azok a kocsik 200 ezer ft felett kezdődnek. 😂 De engem soha nem érdekelt, hogy más szerint nem jó az a fajta babakocsi. Nekünk bevált, arra jó volt, amire nekünk kellett.
2017. okt. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
33%
Ha nem troll vagy,akkor neked mégis mi bajod van??????????!!!!!!???
2017. okt. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
81%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak..

A kiragadott válaszok ami miatt a kérdező szerint itt mindenki gonosz ez alól a kérdés alól származnak.

2017. okt. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
35%

A kunert silver 3in1 egy teljesen jó középkategóriás babakocsi. Egyszer már válaszoltam egy ilyen kérdésre, de mire elküldtem törölték. Strapabíró, bármilyen terepen jól megy. 2 gyereket kiszolgált. Buszozni biztosan nehéz vele és az autóban is sok helyet foglal. Nincs olyan babakocsi, ami mindenkinek kényelmes. Egy-két anyuka most vérszemet kapott.

Inkább nézzen utánna valaki, mint egy év alatt cseréljen 3-4 kocsit. Én azon jobban kiakadtam.

Mondjuk a lázcsillapítót nem véletlenül írja ki az orvos. A gyerekek jellemzően éjszaka, ráadásul hétvégén lesznek betegek, akkor meg már hiába szaladgálsz. Ez az egy dolog aminek örülnék ha pocsék a menne, de inkább legyen otthon.

2017. okt. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:
A normális válaszolóknak jár a tisztelet, a többinek meg....
2017. okt. 31. 13:43
 16/43 anonim ***** válasza:
70%

Te vagy a lengyel babakocsis, aki nem vesz használt babakocsi mert az gáz, inkább vesz helyette valami borzalmat újonnan amit hamarosan dobhat ki?


Szakmai vélemény: Ajánlottunk az általad kiválasztottaknál ezerszer jobbakat, ugyan azért az árért. de használtan. Azt mondtad neked olyan nem kell.

Annyi pénzzel ami nektek van rá, nem nagyon lehet ugrálni, vagy lengyel borzalom, vagy használtan minőségibb.

2017. okt. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
28%
Kíváncsi lennék, hogy aki ennyire fikázza ezeket a kocsikat vajon próbálta már? Vagy csak saját magának próbálja bizonygatni, hogy megérte használtan vagy 300e-ért babakocsit venni?
2017. okt. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
61%

Igen kipróbáltam...és azt is elátkoztam aki kitalálta őket. Nem lehet velük beférni a kisboltba, orvosi rendelőbe, védőnőhöz(nem mindenhol van hiper meg szupermarket)kint meg ugye nem hagyhatom a gyereket, és a kocsit se mert ellopják. A kereke kitört, és nagyon hosszú idő volt mire megjavították, és macerás is.


És nem kell 300 ezerért használtat venni, tökéletes használt kocsik vannak 60-70 ezerért is. Kolléganőm 90ért használtan Stokket vett.(jó én azt se venném, volt olyanunk, nagyon nem szerettem). Meg kell találni az arany középutat.

2017. okt. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
41%

Furcsa, én is kisvárosban lakom és egy darab hipermarket sincs még a közelben sem. Nem is az akadálymentesítésről híres a város. Nálunk a legtöbb helyen szabványméretű ajtók vannak, azon simán befér ez a kocsi. Ahová nem jártam azok a lépcsős kisboltok voltak, de oda más kocsit sem cipeltem volna fel gyerekkel.

Nagyon könnyen irányítható a bolygókerekes.

2017. okt. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
59%
A miénk nem volt az..nagy hombár,nehéz és irányíthatatlan. De kinek mi. Neked bevált nekem és több száz embernek nem.
2017. okt. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!