Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Miért érzem úgy, hogy csak...

Miért érzem úgy, hogy csak színvonaltalan, szakmaiatlan, kioktató, rátukmáló válaszokat kapok itt állandóan a babakocsis kérdéseimre?

Figyelt kérdés

2017. okt. 31. 12:09
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
70%
Az elején mindenki indokolta miért ne vegyél lengyel kocsit, és miért lenne jobb egy használt minőségi, csak elkezdtél hőbörögni hogy te aztán használtat nem veszel mert az gáz. Utána meg akármit mondtunk, hiába írtuk le a személyes tapasztalatunkat, csak azt hajtottad hogy milyen jó amit kinéztél. Igen, a töréstesztek nagyon fontosak. Na, és hány általad linkelt hordozó felelt meg jól ezen a teszten? Nem csak az anyagmennyiség a lényeg, hanem a kialakítás is, sőt, főleg az. Mert egy rossz kialakítású, nehéz, de silány anyagból készült hordozó inkább balesetveszélyes, mert ütközésnél össze is törheti s gyereket. Nekem fontos volt hogy a babakocsi és a gyerekülés az egyik legjobb legyen, hiszen fontos a gyerek biztonsága érdekében. Inkább spóroltam a kiságyon, a bútorokon és a ruhákon.
2017. okt. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
65%
28-as vagyok. Az enyém bolygókerekes volt.
2017. okt. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
93%

“Valami értelmi szint is kell ahhoz, hogy felfogja valaki a kérdést.”

Értelmes válaszokat kaptál mind az összes kérdésedhez!!!


Szerintem kezeltesd magad kedves kérdező!!!!!!

Nonszensz amit művelsz!!!!!!! 😀

2017. okt. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:

Szinte csak Sértegető, lenéző, kioktató, hülyének néző válaszokat kaptam. Aki mást mond az hazudik! Nem véletlenül lett törölve.


Az indoklás pedig általában szubjektív alapokon mozgott. 1-2 mondatokban visszaellenőrizhetetlen igazságtartalommal. Ez nem válasz!

2017. nov. 1. 12:12
 35/43 anonim ***** válasza:
100%

Bocs hogy nem fényképeztem le a kocsi kitört kerekét, előre kellett volna látnom hogy rá két évre valaki kérni fogja:-D


de tessék:

[link]


Nos, melyik általad linkelt hordozó van a megfeleltek között?


Ha már alátámasztott indoklást kérsz.

2017. nov. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
78%

Ki nem fos.sa le hogy te milyen qrva babakocsit akarsz venni, minimális összegért?

Tegyél fel kérdéseket magának a gyárnak...

Idió.ta...

2017. nov. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:
Nos a ti általatok ajánlott sincs közötte.
2017. nov. 1. 18:55
 38/43 anonim válasza:
95%
Nem unod még?:D
2017. nov. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
86%

"A normális válaszolóknak jár a tisztelet, a többinek meg...."


És kik a normális válaszolók kérdező? Az aki pint azt mondja amit hallani akarsz? Aki meg le meri írni hogy neki nem vált be, és nem ajánlja az egy kötekedő hülye, és csak nagyokat akar mondani? Tudod aki ilyen ovis értelmi szinten van mint te (de én ezt akarom és ha te nem akkor hülye vagy) az minek kérdez?

Te nem fogod fel hogy ezért hurrog le mindenki a jó fenébe? Nem azért mert xy kocsit akarsz venni, hanem mert 10 kérdést írsz ki ugyan arról és csak a neked tetsző válaszokat fogadod el. Mindenki más csak "kötekszik, és bánt téged". Bánt a jó nyavaja. Vedd amit akarsz, de ha ide kérdést írsz ki akkor igen is vedd tudomásul hogy mindenki a saját véleményét fogja leírni. Ha neked ez fáj, akkor meg ne írj ki kérdést, ilyen egyszerű.


Amúgy meg kezeltesd magad mert valami nem billeg.

Ha annyira biztos lennél abban az álom lengyel kocsidban már réges rég megvetted volna, nem itt hápogsz.

2017. nov. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
82%

Nos a ti általatok ajánlott sincs közötte.


Nincs, mivel nem ajánlottunk hordozót. De minek írsz ki millió kérdést, vedd meg a lengyel gagyit ha az a szíved vágya, ne fárassz minket a hisztivel.

2017. nov. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!