Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Miért érzem úgy, hogy csak...

Miért érzem úgy, hogy csak színvonaltalan, szakmaiatlan, kioktató, rátukmáló válaszokat kapok itt állandóan a babakocsis kérdéseimre?

Figyelt kérdés

2017. okt. 31. 12:09
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
91%
Beszéljétek rá a kérdezőt kérlek titeket hisz ez az amit hallani szeretne. Már azt is megtalálta honnan szerezhet be pótalkatrészt. Legalább ha végre megveszi akkor abbamaradnak a kérdései remélhetően...
2017. okt. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem semmi gond nincs azzal,ha valaki olcsóbb kocsit vesz ilyen vagy olyan okból.De ugye azt senki sem gondolja komolyan,hogy a Kunert meg hasonló tàrsai felveszik a versenyt a prémium ( tehàt dràga) kocsikkal??!!Az enyém dràga,de nem azért mert idióta vagyok,aki szereti szórni a pénzt,hanem mert olyan kocsit akartam,ami maximàlisan megfelel az igényeinknek,és kiszolgàl 2 gyereket.
2017. okt. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:
Amiben anyag van az elvileg biztonságosabb is (ha megfelelően van kivitelezve és kellően merev a váz és a kosár).
2017. okt. 31. 16:56
 24/43 anonim ***** válasza:
83%

Amiben anyag van az elvileg biztonságosabb is


Igen, ha borul nagyobb eséllyel okoz sérülést s gyereknek. De minek írsz ki 10 kérdést mikor te már a legelején eldöntötted hogy ilyen kocsit veszel? Nekünk úgysem hiszel, majd tapasztalatból rájössz.

2017. okt. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
100%

Én írtam, hogy nekünk gagyi lengyel volt. Van, amire jó és Van, amire nem. Ha emelgetnem kellett volna, kicsi boltokba járni, buszozni, autóba pakolni, akkor nem vettem volna meg. De lépcsőházban a bejárat melle volt láncolva, nem volt lépcső. Nagy boltokba jártunk. Gyermekorvosi rendelő akadálymentesített volt.

Viszont miért teszel fel 20 kérdést ugyanarról? Elmesz egy boltba, vagy megnézed a környéketeken árul-e valaki használtan és megpróbálod. Azért nem olyan bonyolult ez, hogy hetekig a gyakorin kelljen szenvedni miatta.

2017. okt. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
90%

De kedves kérdező!!?? Ha ennyire kötöd az ebet a karóhoz?!! Akkor miért nem veszed meg? Könyörgöm?! Hát ha ezt a kocsit akarod, akkor vedd meg! Mit érdekel más vélemènye?? Miért kell 8-10 kérdést kitenni ezzel kapcsolatban, ha látod hogy milyen válaszokat kapsz, és a véleményeket meg nem fogadod el????? Nyilván ne várd hogy kedvesek lesznek a válaszolók miután lefikázod a véleményüket. Gondolom az első második kérdésednél teljesen normális válaszokat kaptál, de aztàn mindenkinél kiverted a biztosítékot, mert véleményeket vársz, aztán amikor kapsz hogy “szar” akkor meg nem fogadod el és kötekszel!!!! Hozzáteszem soha nem szóltam hozzá a kérdéseidhez, de napi szinten láttam hogy újra és újra kiteszed. Olvastam is a válaszokat és az akadékoskodásodat is. Nem értem mit vársz? Vedd meg a babakocsit, aztán majd meglátod hogy milyen minőség. Ilyen egyszerű! Én se kérdeztem meg még a szomszéd Joli nénit se hogy milyen kocsit vegyek. Megláttam megtetszett, megvettem. Ha szar lesz az én bajom lesz, de mégsem csináltam ekkora felhajtást és vérlázítást a GyK-n!!!!!!!

36+3 hkm

2017. okt. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
Az ADAC töréstesztjei biztosan nem téged igazolnak. Amiből kispórolják az anyagot az nagyobb valószínűséggel kevésbé biztonságosabb. Attól még, hogy drága meg márkás, nem biztos, hogy biztonságos is baleset esetén.
2017. okt. 31. 17:13
 28/43 anonim ***** válasza:
73%
Nekem volt lengyel (Raf Pol Twist). Utáltam, alig vártam,hogy lecserélhessem sportra. 6 hónapos volt a fiam, mikor eladtam (töredék áron, de ingyen is adtam volna, csak megszabaduljak tőle) és vettünk egy Peg Perego kocsit csak sportrésszel. Leírhatatlan volt a különbség.
2017. okt. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:

Valami értelmi szint is kell ahhoz, hogy felfogja valaki a kérdést.


Vedd ezt, vedd azt, alapos indokolás nélküli és nagyot-mondó válaszok születtek.

2017. okt. 31. 17:16
 30/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha nehéz kocsit választassz, fontos, hogy bolygókerekes legyen. Nekem gyanús, hogy akinek nem tetszett az a fix kerekeset próbálta.
2017. okt. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!