Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ki mikor kezdte beszerezni a...

Ki mikor kezdte beszerezni a babaruhákat? 29 hetes vagyok március 28ra vagyok kiírva.Még korai? Mivel március vége lesz miken ajánlanátok még inkább melegebb vagy vékonyabb rugdalózókat vegyek? Meg a méretekkel vagyok bajba.

Figyelt kérdés

62-es méretet gondoltam,hogy veszek de abba az elején tuti elveszik a baba😅 Mi a tapasztalat 56 gyorsan kinövi? Vegyek 56 sokat is igaz pàrat biztos ami biztos 😊

Köszi aki ír!


jan. 17. 08:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

En mar a 14. heten elkezdtem megvenni a ruhakat, amint megtudtam a nemet, ami a nifty miatt biztos volt. Ugy voltam vele, hogy nincs garancia semmire,barmikor tortenhet barmi, szoval nem erdekel, elkezdek vasarolgatni, miert ne 🤷‍♀️

De azert nem vittem tulzasba, en 56-62-es meretbol vettem ruhakat, de nem tul sokat. Babafuggo, hogy meddig hordanak egy adott meretet, nehez kiszamolni, nalunk havonta kinott 1 meretet 5 honapos koraig, azota picit lelassult a novekedese.


De szules utan rendeltem meg abbol, amibol ugy lattam, hogy keves van, ez manapsag mar nagyon egyszeru.

jan. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 30 hetesen kezdtem ruhákat kapni illetve venni. Egyenlőre 56-os méreteket vettem csak. Egyedül bundazsákból vettem 62-es méretet amiből haza hozom a kórházból.

Nekem sikerült 20 db bodyt összegyűjteni/venni. Kb 10 db rugit, 10 nadrágot.. azt mondják bőven elég mert kinövi hamar.


Én március 5re vagyok kiírva de normál rugdalózót vettem max 1 vastagabb van benne.

(33hetes) 😁

jan. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindenhol kiárusítás van. Hm, Sinsay, c&a, én tuti most vásárolnék be. 56,62est elsosorban, inkább hosszú ujjú bodykat, harisnyát, pulcsit, aprilisra nem valószínű hogy 25 fok felett lesz a hőmérséklet, én 56,62bol nem sok nyárias cuccot vennek. Max ami alá lehet öltöztetni.

Az 56 lehet 3,4 hétig lesz csak jó de addig is legyen jó rá valami, nem? Nem kell sok. Sőt, a 62es, 68ast is nálunk nagyon hamar kinőtte, 1-2 hónap alatt. A 86os méret volt az első ami jó sokáig jó volt, 1 év alatt 5 meretet nőtt, szóval attól függ mennyit veszel, milyen gyakran akarsz mosni, de egy méret 2 hónap kb az elején max.

jan. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Pulcsi, de szerintem harisnya se kell egy ujszulottnek. Body, rugi, csokolom, mindenkinek kenyelmesebb.
jan. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akartam mindent egyszerre megvenni, úgyhogy a második genetikai után már vettem eztazt, meg amiket kaptunk ajándékba, azokat is átnéztem, mi az, amit tudunk majd használni eleinte és mi menjen a garázsba. Így nem egyszerre kellett egy vagyont költeni, nem volt többórás mászkálás a boltokban, úgyhogy semmilyen szinten nem volt megterhelő. Viszont a védőnő kicsinált, a 27. héten voltam nála, és mondta, hogy ilyenkor még bármi történhet, nehogy vegyek bármit is... Pont neki kéne tudnia, hogy bármikor történhet bármi, nem csak a születésig, hanem utána is, a logikát követve ne vegyek a gyereknek semmit soha, mert hát lehet, hogy 16 évesen félrenyel?
jan. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a 12. héttől folyamatosan vásároltam. Most tényleg mindenhol akció van, úgyhogy most érdemes. Tescos ruhák a kedvenceim, jó minőségűek és praktikusak.


Kell az 56-os. A kisfiam 4600 grammal született, de így is egy hónapig hordta az 56-ost, sőt a kik-es, H&M-es 50-est is hordta. A 62-es hatalmas lett volna rá.


Én azt hittem rengeteg ruhát vettem, de kiderült mégse, 6 hetesen el kellett mennünk bevásárolni mert már kényelmetlen kantáros nadrágokat voltam kénytelen ráadni éjszakára, elfogyott a rugi. Van hogy egy nap alatt 4x-5x át kell öltöztetni, mert összepisili, összekakilja, összehányja... Ha egymás után van 2 ilyen nap akkor már is elfogyott 8-10 body és rugi.


Nagyon vonzóak a cuki "felnőttes" ruhák, kisfiúnak a farmerek, pulcsik, kislányoknak a kis tüll szoknyák, de ezek azok amik tök feleslegesek. Ilyen kicsi babát nem nagyon viszel sehova ahova csinosak kellene lennie, áprilisban sétálni is még overálban/bundazsákban fogod vinni, nem fog látszani mi van rajta, otthonra meg neked és neki is kényelmetlen lesz a farmer meg a tütü, úgyse azt fogod ráadni.

Sok hosszú rugi és hosszú body kell.

jan. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is 56-62-es méretből vásároltam be a február közepére kiírt fiamnak,csak végül januárban megszületett, 46 centivel.

3 hósan nőtt bele az 56-osba, és a 62-esbe meg közel fél évesen.


H&M-es 56-ost nyugodtan vehetsz, mert nagyobb a méretezése, mint mondjuk a c&a-s ruháknak, szerintem azt bő 1, talán 2 hónapig is rá tudod adni.


Fiam most lesz 1 éves, 76 cm, h&m-ből 74-est hord, c&a-ból már egy jó ideje 80-ast. Sinsayből is 80-ast, lidlsből szintén..

jan. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én március 30-ra vagyok kiírva :)

Pont holnap vesszük elő a nagylanyrol maradt ruhákat, meg persze vettünk is már ujjakat.

Én február elejére tervezem ,hogy elkezdem kimosni őket.

Mi meleg overallal készülünk neki.

jan. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm Mindenkinek a segítséget!Lassan elkezdem én is a vásárlást nem akarok mindent az utolsó percre hagyni meg hát igen ki tudja mikor jön🥰 Így legalább látom mik kellenek meg köszi az ötleteket ,hogy mit hol érdemes venni🥰
jan. 17. 12:39
 10/12 anonim ***** válasza:

Március 10-re vagyok kiírva, most hétvégén megyünk egy nagyobb lélegzetvételű bevásárlásra neki. Sok dolgot örökölt az unokahúgaimtól, persze a rózsaszín cuccokat leszámítva, mert nekem kisfiam lesz. Bundazsák, overál ilyesmi vannak, igazából csak egy rugdalózók meg bodyk kellenek már.

A második genetikai uh után vásároltunk neki először, de akkor még azért többnyire nem a ruhákra fókuszáltunk.

jan. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!