Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ki mikor kezdte beszerezni a...

Ki mikor kezdte beszerezni a babaruhákat? 29 hetes vagyok március 28ra vagyok kiírva.Még korai? Mivel március vége lesz miken ajánlanátok még inkább melegebb vagy vékonyabb rugdalózókat vegyek? Meg a méretekkel vagyok bajba.

Figyelt kérdés

62-es méretet gondoltam,hogy veszek de abba az elején tuti elveszik a baba😅 Mi a tapasztalat 56 gyorsan kinövi? Vegyek 56 sokat is igaz pàrat biztos ami biztos 😊

Köszi aki ír!


jan. 17. 08:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Vegyél nyugodtan 56-osat is. Én az elsőnél ugy jártam, hogy pár db 56-os rucit vettem csak, erre megszületett a kislányom 3280g és 50cm-vel, konkrétan az 56-os még lógott rajta, így beszereztünk hamar néhány 50est is.

A másodiknál már okosabb voltam, 50-esből is vettem 2-3 váltást mindenből, ő is 50cm volt, így simán hasznát vettük. Most a harmadiknál is venni fogok 50-est is. 😄

jan. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!😊
jan. 18. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!