Ez msot tényleg ennyire elitélendő dolog?

Figyelt kérdés
Annyira rossz, hogy az öt éves gyerekem divatos ruhákban jár, hord ékszert, festem a körmét ( néha elviszem manikűröshöz ), jár fodrászhoz, de néha én is begöndörítem, kivasalom a haját, festek bele ( kimosható ) rózsaszín csíkokat. Van parfümje, gyereksminkje, stb. Mindig megkapom, hogy szar anya vagyok, a gyerek majd egy rib@nc lesz, ha felnő. Komolyan ennyire elítélendő? Én nem érzem így.

2012. szept. 19. 19:19
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:
Hát újfent köszönöm a válaszokat. A gyerek amúgy nincs mindennap így felcicomázva, gyereksminket pl. csak összejövetelen használunk. Anyósom pár dolgát nem engedtem amúgy ( magassarkú, stb. ), a parfümöt meg az ablakon dobnám ki. A gyerekek sem a pénz miatt bántják ( bár két anyuka ezért nem szívlel minket ). A lányom legjobb barátja, rendkívül hátrányos helyzetű, egy anyaotthonban laknak. Nem volt konfliktus, már többször is voltak nálunk, nagyon jól megvagyunk. Szóval ezért nem hiszem, hogy a kislányom felsőbbrendűként viselkedik. Szerintem nem a ruha teszi az embert. Lehet rajta Gucci vagy mosogatórongy, a lányom ugyanaz az kisgyerek lesz. Mi rengeteget jótékonykodunk, szinte ez az egyetlen dolog, amiben győztem anyós ellen. A lányom is jár velünk. Úgyhogy ő ugyanolyan gyerek, mit a többi. Nem viselkelkedik máshogy, mindössze nagyon félénk, amit valószínüleg tőlem örökölt. Idegenek között szinte ki sem nyitja a száját, kell pár nap, mire összeszeedi magát és egyáltalán beszél.
2012. szept. 20. 15:07
 42/46 A kérdező kommentje:
39-es: sehogy, ti hoztátok szóba az előző kérdést.
2012. szept. 20. 15:09
 43/46 anonim ***** válasza:
7%

Hogy érted, hogy jótékonykodtok? A félmilliós bundát és a tizenezres ruhákat csak úgy odaadjátok valakinek?

Nekünk is jól jönne egy két ruhácska, mert sajnos nem állunk túl fényesen.

2012. szept. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:
Árvaházaknak, anyaotthonoknak, stb. ajándékozzuk a kinőtt holmikat, babadolgokat, stb. Férjem és a kislányom voltak osztogattak már teát is télen. Meg ilyenek. Sok barátunk van az anyaotthonból. Nem tudom, honnan vette sok mindenki, hogy lenézem a szegényeket.
2012. szept. 20. 15:15
 45/46 anonim ***** válasza:
7%

40-es:

NEM kapcsolódik össze az anyagi helyzet és a gyerek sminkelése vagy a manikűrös, de látom, nehéz megérteni.

2012. szept. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdezö

a lányodnak te tanisd meg hogy ami számit,az a kedveség jomodor,összinteség,legyen barátságos, soha ne nézen le senkit.illetve szorgalom,és az ész fontos külsöségek kevesebet nyomjanak .Anyosnak meg visszaadnám a drága köves nyaklácot ,parfümöt meg ha nem kell nem szereted te se kislányodon dobd ki ,ne az anyosnak akarj megfelelni hanem magadnak.

2012. szept. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!