Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ti mit csináltok a kinőtt...

Ti mit csináltok a kinőtt ruhákkal? Eladjátok vagy tovább adjátok?

Figyelt kérdés
Nagyon sok baba ruhánk van, az 56-62 méretekből kb 100 darab. Csak új ruhákat vettem és nem kevés pénzbe kerültek. Erre a családból már többen jelezték, hogy de jó, hogy én ilyen sok dolgot veszek, így nekik nem kellesz majd, mert ugye nyilván én odaadom nekik. Mivel nem voltam ilyenre készülve, nem ellenkeztem. Most már az egyik családtagom várja a ruhákat, nála a baba pár hónappal kisebb az enyémnél, én meg nagyon mérges vagyok magamra, mert kellene a következő méretet bevásárolni, és fektethetek bele megint pénzt. De hogy mondhattam volna, hogy nem adom oda, mert eladom és abból veszem a következő méretet?
2018. ápr. 11. 08:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mindent eladok, ami szép állapotú. Már 4 és 6 évesek a gyerekeim, még tervezünk 3-at, de később is nincs hol tárolni a ruhákat. A kedvenceket megtartom, de már fiam és lányom is van, a harmadik is lehet bármi. Szerintem szép állapotú, boltban vásárolt ruhát el lehet adni normális akár, akár új ár feléért, ha nagyon különleges darab.
2018. ápr. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!