Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Elfogadnátok kölcsön babaruhát...

Elfogadnátok kölcsön babaruhát úgy, hogy amúgy az anyagi helyzetetek megengedi az újat, és vásárolni is szerettek?

Figyelt kérdés

Első terhességem, kislányunk lesz. Több közeli barátnőmnek is van kislánya, a fél évestől az 5 évesig van mindenféle korú. Mondták, hogy összeszedik a babaruhákat otthonról, mert kidobni nem volt szívük, de annak sincs értelme, hogy ott sorakozzanak. Normális ruhák, a legnagyobb részük Zara, Mango és HM, de az egyikőjük pl. mindent külföldi bababoltoktól rendelt, jó minőségű mind. Csak valahogy furcsa nekem, mert oké, én is vásároltam nekik ajándékot a babaváróra, meg mikor mentünk először látogatni, vagy ha láttam valami extra cukit, de nem ilyen mértékben. Ráadásul jól állunk anyagilag, nem szorulunk rá. És szeretek is vásárolgatni, már most vettem pár babaruhát, cipőt, pedig az első trimeszterben vagyok még csak.


Jó minőségűek a ruhák, nem foltosak, szakadtak, vagy bármi. De mégis ott van bennem az, hogy nem saját. Ráadásul tele vannak a boltok szebbnél szebb babaruhákkal, már rengeteg mindent kinéztem. Csak sértődést sem szeretnék emiatt, vagy hogy úgy érezzék, nekem nem felel meg az, amit tőlük kapok.



2018. okt. 4. 13:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Elfogadnám, elraknám, aztán visszaadnám úgy ahogy van. A sértődést nem éri meg. Főleg ez a kölcsönösdi elég érdekes, úgy én akkor sem fogadnám el ha rászorulnék, inkább vennék használtat.
2018. okt. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Jártam a Te cipődben :) Elfogadtam, de megbántam. Kölcsönbe még egyszer nem fogadnám el csak ajándékként, mert folyton frusztrált, hogy mi lesz, ha nem jön ki a folt a rucikból. Egy idő után már nem is használtam csak állt a szekrenyben és fogta a helyet és alig vártam, hogy visszaadhassam, mert kinőtte vagy átnőtte.
2018. okt. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!