Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Szóltak az oviban, ne adjam rá?

Szóltak az oviban, ne adjam rá?

Figyelt kérdés
Kislányom kapott egy Burberry ruhácskát, amit ráadtam az oviba. Nem akadok ki, ha leeszi, kikeni, esetleg elszakad (nem szokta kilukasztani a ruháit amúgy), de az óvónő jelezte, hogy nem kéne. Nincs rajta a ruhán óriás betűkkel, hogy milyen márka, csak az a hagyományos mintája, szerintem a gyerekeket amúgy sem érdekli kin mi van. Drága ruha én ezt tudom, de sajnálnám csak a szekrényben lógatni, hiszen azért kapta, hogy hordja. Mit gondoltok erről?
2019. febr. 13. 11:19
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:
Tornára nálunk átöltöznek. Kényelmetlennek nem hiszem, egy sima egybe ruha, A vonalú. Az indok az volt, hogy drága. Az persze, de akkor nézegesse a szekrényben? Nem is alkalmi ruha, hanem hétköznapi. Egyébként semmilyen ruhát nem sajnálok, pedig jó minőségű holmikat hord (na nem burberryvel meg hasonlókkal van kitömve a gyerek), gondoltam mehet ez is. Nem is én vettem neki, ennyit azért nem adnék egy ruháért, hanem anyukámék (ők megtehetik, mi nem).
2019. febr. 13. 11:41
 12/44 anonim ***** válasza:
5%
Akkor ne hidd el.
2019. febr. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem csak nem akarja az óvónő, hogy az ő felügyelete alatt tönkre menjen az 50-80 ezres ruha. Ha nem is köteles kifizetni, baromi szarul érezné magát, és lehet, a lelkiismerete azt diktálná, ki kell fizetnie, hiszen drága volt. Viszont ennyit meg szeretne fizetni.
2019. febr. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:
Nálunk nem térítenek semmit. Annyit kértek, hogy olyat adjunk rá, amit nem sajnálunk, ha koszos lesz, a saját érdekünkben.
2019. febr. 13. 11:43
 15/44 A kérdező kommentje:
Értem, de reggelente megnézik a ruhacímkét? Vagy ez hogyan?
2019. febr. 13. 11:45
 16/44 A kérdező kommentje:
13, mondjuk abban lehet valami, amit mondasz, tényleg nagyon lelkiismeretes óvónőről van szó....
2019. febr. 13. 11:47
 17/44 anonim ***** válasza:
65%
Sajnos a mi kisruhácskáink is parkolnak aszekrényben. Ennek nem az az oka, hogy rámszóltak, hanem mert én magam látom úgy, hogy nem lenne kényelmes a gyereknek. Sem játék közben, sem az udvaron, sem délutáni alváshoz. Jó, ha van egy két csinosabb darab, de az az igazság, hogy ezek sosem lesznek egy aktív gyereken kihasználva.
2019. febr. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:
Mint írtam, egy A vonalú ruháról van szó, térdig ér. A többi ovis ruhája is ilyen fazon. Nem alkalmi ruha, hanem hétköznapra való.
2019. febr. 13. 11:54
 19/44 anonim ***** válasza:
63%

Amikor az óvónő mondta, hogy nem kéne ráadni, őt miért nem kérdezted meg, hogy miért nem? És egyből meg is mondhattad volna, hogy nem probléma, ha baja esik.

(bár az neked is rosszul esne gondolom, ha eltűnne. Mert írod, hogy átöltöznek. És ha pl nincs rajta, egy szülőnek megtetszik, akkor annak örökre nyoma vész.


Nekünk "csak" egy plüssnek veszett nyoma, de kedves volt a fiamnak, sokáig emlegette, és sajnálta, hogy nyoma veszett. Soha nem került elő, pedig közzétettem, hogy keressük...

2019. febr. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:
Megmondta, hogy az ára a gond, nem térítenek. Ha elveszik, az az én gondom, nem dőlök a kardomba érte.
2019. febr. 13. 12:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!