Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Szóltak az oviban, ne adjam rá?

Szóltak az oviban, ne adjam rá?

Figyelt kérdés
Kislányom kapott egy Burberry ruhácskát, amit ráadtam az oviba. Nem akadok ki, ha leeszi, kikeni, esetleg elszakad (nem szokta kilukasztani a ruháit amúgy), de az óvónő jelezte, hogy nem kéne. Nincs rajta a ruhán óriás betűkkel, hogy milyen márka, csak az a hagyományos mintája, szerintem a gyerekeket amúgy sem érdekli kin mi van. Drága ruha én ezt tudom, de sajnálnám csak a szekrényben lógatni, hiszen azért kapta, hogy hordja. Mit gondoltok erről?
2019. febr. 13. 11:19
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
59%

Szépen meg kell mondani, hogy nem dísznek van, kaptátok, szeretnétek, ha hordaná, nem kell megtéríteni.


Annyira megtetszett most az egyik, hogy a lányomnak is veszek egyet.


Oviban én nem adom rá a különlegesebbek, de mi délutánonként játszóházba, moziba, cukrászdába, vásárolni kávézóba járunk, oda szeretünk kiöltözni. Illetve én szeretek, ő meg eltanulta. Na meg 3 havonta megyünk wellnessbe, oda is a csiniket veszi fel.


Ha kaptátok, én kérném, hogy cseréljék ki egyel nagyobbra, akkor jövőre is jó lesz rá, éppen jó ruhácskákat mi sosem veszünk, az szerintem pazarlás.


Nálunk bölcsiben még a zarás holmikért is beszóltak, pedig az csak 10 ezres kategória. Ott helyben kellett volna kezelni a helyzetet, de utólag is simán fog menni. Egyébként a mi ovinkban van egy kisfiú, akin már láttam aranyláncot, a kislányok füle meg sorra aranyfülbevalóval van felcicomázva.


Kedvesen jelezheted, hogy te továbbra is szeretnéd ráadni.

2019. febr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
10%
Átöltöznek a gyerekek testnevelés órára vagy más okból, ha lába kél a ruhának (rendszeresen előfordul, hogy anyukáknak megtetszik ez-az és hazaviszik) az az óvoda felelőssége.
2019. febr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%

30!


Azt írta úgy néz ki, nem azt hogy olyan a minősége

2019. febr. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
55%
30 igen, igazad van tényleg nem vagyok sznob :) ami meg a burberry lányka ruháit illeti: fantáziátlanok, iszonyatosan túlárazva. Meg is érdemli aki ilyet vesz, hogy sok tizezerrel le legyen húzva.
2019. febr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 babyboom567 ***** válasza:
25%
Most rákerestem, ezek nagyon drága ruhák.Képzeld el hogy az óvónő kb másfél hétig dolgozik ennyi pénzért.Lehet nálatok ilyennel van tele a gardrób, de másoknak ez rengeteg pénz.Én még ötezres ruhát sem adnék rá a bölcsibe,a legdrágább az anorákja volt,ami egy termo anorák, börzén vettem 3500ért.
2019. febr. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 babyboom567 ***** válasza:
23%
Bocs elolvastam a belinkelt oldalt,ki kell javítanom magam.Lehet az óvónő 2-3 hónapig dolgozik ennyi pénzért.
2019. febr. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
82%

Babyboom !


Való igaz, hogy alul vannak fizetve ah óvónők, de ne röhögtesd már ki magad, hogy 2-3 hónapig dolgozna 48ezer forintért

2019. febr. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%

Az óvónő biztosan hozzá van szokva(mint minden ember), hogy vannak nála gazdagabbak is, nem csak szegényebbek.


Mindenkinél más dívik, még jó, hogy ilyen alapon ki nem veszi a lindt vagy godiva csokit a gyerek kezéből, mert ő csak milkát eszik.


Nyugodtan be lehet vinni drágább és olcsóbb dolgokat is mind ruhában, mind másban, ha nem kéred rajtuk számon a dolog állapotát. Ha sérti az érzéseit, nőjön fel, nem személyes sértésnek szántad a ruhát.


Attól, hogy van az embernek pár minőségibb akármije, attól még nem sznob. Az én polcomon is megfér a 3000ftos parfüm meg a 60ezres baccarat is.

2019. febr. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
49%
35# menjèl ám te meg a bánatba.. Másnak meg kajára alig telik, akkor? Hagyjuk már... Öltözzünk úgy mint a hajléktalanok nehogy rosszul érezzèk magukat mikor lehuppannak mellènk a trolin...
2019. febr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:
Mint írtam, nem a kényelemmel volt a gond. Téma lezárva, megmondtam, hogy saját felelősségemre adok ilyet a gyerekre. Ezeken a ruhákon pedig nincs óriás méretben feltüntetve a márka. Véleményt a ruhákról nem kértem, nekem tetszik, ízlésesebb mint egy vasaltmintás öltözet (szerintem). A Hádás hozzászólás szuper ötlet, sajnos csak most olvastam.
2019. febr. 17. 23:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!