Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Szóltak az oviban, ne adjam rá?

Szóltak az oviban, ne adjam rá?

Figyelt kérdés
Kislányom kapott egy Burberry ruhácskát, amit ráadtam az oviba. Nem akadok ki, ha leeszi, kikeni, esetleg elszakad (nem szokta kilukasztani a ruháit amúgy), de az óvónő jelezte, hogy nem kéne. Nincs rajta a ruhán óriás betűkkel, hogy milyen márka, csak az a hagyományos mintája, szerintem a gyerekeket amúgy sem érdekli kin mi van. Drága ruha én ezt tudom, de sajnálnám csak a szekrényben lógatni, hiszen azért kapta, hogy hordja. Mit gondoltok erről?
2019. febr. 13. 11:19
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:

Egyébként ilyen, csak rövid az ujja és hátul gombos [link]

Szerintem nem ünneplő. Az egyik válaszolónak, mi is járunk cukrászdába stb, de nem szoktam ezért külön átöltöztetni, kivétel ha nyakig sáros :)

2019. febr. 17. 23:07
 42/44 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg fura,hogy ilyen ruha miatt szóltak. Ránézésre akár egy szocializmusban nevelkedett mai 40-es nőé is lehetne. Tuti a cimkét nézte,ha az ára miatt parázik. Mondd,hogy te nem félted a ruhát és ennyi. Nem kell ügyet csinálni ebből.
2019. febr. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt ilyen, hogy a lányom egy hasonló márkás ruhában ment az oviba. Az óvónő egyből mondta, hogy nem kellene “mindig” a gyereket ilyen csilivili drága ruhákba hozni az oviba. Én azt mondtam, ma ezt szerette volna felvenni, mert tényleg így is volt. Én meg ráadtam és nem sajnáltam volna ha valami baja esik, mert inkább hordja és érezze jól magát benne, minthogy álljon a szekrényben. Úgyis olyan hamar kinövi.
2019. febr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Hát igen, elég furcsa az is hogy ilyesmiért még magyarázkodni is kell. Miután nekem már többször megjegyezték, hogy ez a kislány mindig olyan szép ruhákat hord, azt mondtam, hogy ajándékba kapja a külföldi rokonainktól, és mind használt kinőtt ruhák. Ami félig igaz is volt. A hádás szöveg is jó lehet a ti esetetekben.
2019. febr. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!