Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Szóltak az oviban, ne adjam rá?

Szóltak az oviban, ne adjam rá?

Figyelt kérdés
Kislányom kapott egy Burberry ruhácskát, amit ráadtam az oviba. Nem akadok ki, ha leeszi, kikeni, esetleg elszakad (nem szokta kilukasztani a ruháit amúgy), de az óvónő jelezte, hogy nem kéne. Nincs rajta a ruhán óriás betűkkel, hogy milyen márka, csak az a hagyományos mintája, szerintem a gyerekeket amúgy sem érdekli kin mi van. Drága ruha én ezt tudom, de sajnálnám csak a szekrényben lógatni, hiszen azért kapta, hogy hordja. Mit gondoltok erről?
2019. febr. 13. 11:19
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
84%
Akkor add rá, és mondd meg, hogy ne is kéred megtéríteni.
2019. febr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
91%
Ha én lennék az óvónő, abszolút nem érdekelne, hogy, milyen értékű ruha van rajta, sőt fel se ismerném ezt a márkát, a címkéjéről sem, nem szoktam ruhamárkákkal foglalkozni. Nem lehet, hogy kényelmetlen a ruha és azért szólt? Általános iskolában, és középiskolában érthető, ha nem akarnak túl márkás ruhát látni a tanulókon, de óvodában teljesen mindegy.
2019. febr. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
93%
Magamból kiindulva, akit sosem érdekeltek a márkák, én sem hiszem, hogy az óvónő a ruhacímkét nézegette volna. Lehet, hogy ünneplőnek nézte, és azt hitte, még mennétek benne valahová, vagy bármi miatt kényelmetlennek, balesetveszélyesnek ítélte. De ezeket tényleg egyszerűbb tőle megkérdezni és akkor el is mondhatod a saját álláspontod.
2019. febr. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
93%
Én ráadnám, és megmondanám az oviban, hogy saját felelősségre teszem, ha elszakad nem balhézok miatta.
2019. febr. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
56%
Mondja már meg valaki mitől különleges egy ilyen burberry ruha?
2019. febr. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:

25-ös: a Burberry egy luxusmárka. 48000 Ft-nál kezdődnek a kislány ruhák.


[link]

2019. febr. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
57%
26 kösz, hogy belinkelted, vicces, soha nem venném észre, hogy ezek drága ruhák, kb. úgy néz ki, a 48 ezres, mint a pepcos ruha csak ott 500 forintba kerül.
2019. febr. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gyereknek kényelmes és tud benne rendesen játszani, akkor ráadnám és nem érdekelne mit mond az óvóő. Megmondanám, hogy nem zavar ha baja esik a ruhának, ő se aggódjon miatta. Amúgy a gyerekek között se lehet emiatt irigykedés, ami indokolná az óvónő jelzését, hiszen nekik ez csak egy kockás ruha.
2019. febr. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
100%
Mond azt hogy a Hádá-ban turkáltad, nem volt drága, ne aggódjanak :D
2019. febr. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
49%

27-es neked se nagyon volt még minőségi ruhád...

A Pepco és a minőség messze áll egymástól... Félreszabások, rossz varrások, lógó cérnák, silány anyagminőség. Talán még a kínainál is rosszabb...


Én sem 48 ezerért veszek ruhát, de a Pepco elég rossz példa. Ő csak olcsó. De nem jó.

2019. febr. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!